Sport

Firma vivo świętuje pierwszy rok w Polsce. Została sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

Firma vivo świętuje pierwszy rok w Polsce. Została sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

Wiodący producent smartfonów na świecie, firma vivo, świętuje pierwszy rok w Europie. Symboliczną rocznicę obecności na polskim rynku uświetnił umową sponsorską z Polskim Związkiem Narciarskim. Marka vivo może pochwalić się tytułem oficjalnego smartfona reprezentacji w skokach narciarskich.

- Pierwszy rok działalności vivo w Polsce był pełen wyzwań, ale dziś jesteśmy w doskonałym punkcie startowym do osiągnięcia sukcesu. Zgodnie z naszą strategią "More Local, More Global", jesteśmy gotowi do budowania głębokich relacji z naszymi klientami w Polsce. Dlatego też vivo wkracza w nowy etap, rozpoczynając sponsorowanie skoków narciarskich w Polsce. Dla Polaków skoki symbolizują pasję, nieustanne wyzwania i pragnienie zwycięstwa. Natomiast vivo jest symbolem innowacyjności i dążenia do doskonałości. Wierzę, że to połączenie zaowocuje wielkim sukcesem – powiedział Michał Opłocki, rzecznik vivo Polska.

- Nasze wartości świetnie się uzupełniają, ponieważ naszym celem jest zapewnianie fanom niezapomnianych wrażeń. Cieszę się, że mogę powitać vivo w roli sponsora. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron i pomoże wznieść nasz narodowy sport zimowy na jeszcze wyższy poziom w tym sezonie - przyznał Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Wspólne pasje vivo i PZN

Polska jest jednym ze strategicznych rynków vivo w Europie, na którym nowa sponsoringowa inicjatywa  posłuży do wzmocnienia świadomość marki, a także umożliwi wspólne świętowanie kolejnych sukcesów wraz z klientami i partnerami biznesowymi. Jako jeden z najszybciej rozwijających się producentów smartfonów 5G na świecie, vivo oferuje swoim użytkownikom zaawansowane, innowacyjne i zorientowane na klienta rozwiązania oraz najlepsze w swojej klasie aparaty. Dzieląc wspólne wartości i pasję z PZN, vivo może pochwalić się tytułem oficjalnego smartfona polskiej reprezentacji w skokach narciarskich, zapewniającym niezrównaną ostrość, wyrazistość i jakość zdjęć wykonywanych dzięki profesjonalnemu systemowi kamer.

Firma stale poszerza ofertę produktów i zwiększa zasięg rynkowy w Europie. Jest silnie związana z pasjami i zainteresowaniami swoich użytkowników. Stąd nawiązanie współpracy z UEFA i tytuł oficjalnego smartfona piłkarskich mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku.