Liga Mistrzów. Bayern i Dynamo walczą o punkty, Lewandowski w składzie [RELACJA I WYNIK]

Bayern Monachium - Dynamo Kijów, mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów. W wyjściowym składzie gospodarzy znalazł się Robert Lewandowski, który w pierwszym spotkaniu strzelił dwa gole Barcelonie. Relacja live i wynik meczu Bayernu w eurosport.pl.

Bayern Monachium - Dynamo Kijów (początek o godzinie 21)

Właśnie pojawiły się nowe informacje - pokaż

Tu skład Dynama. I małe rozczarowanie, bo Tomasz Kędziora zaczyna tylko na ławce.

Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem zaglądamy do szatni Bayernu.

Oficjalny skład Bayernu na mecz z Dynamem: Neuer - Upamecano, Suele, Davies, Hernandez - Goretzka, Kimmich, Gnabry, Sane, Mueller - Lewandowski.

Znamy już skład Bayernu na dzisiejszy mecz. Inaczej być nie mogło - Lewandowski gra od pierwszej minuty.

Po 45 minutach w pierwszych meczach padł jeden gol. Zenit prowadzi 1:0 z Malmoe.

Środowe mecze wystartowały już o 18.45. O tej porze mecz z Malmoe zaczął Zenit, a Atalanta z Young Boys Berno.

Bayern zaczął tegoroczne zmagania bardzo efektownie. W Barcelonie wygrał 3:0, a dwa gole strzelił Lewandowski. Dziś również to monachijczycy są murowanym faworytem do wygranej.

Drugą kolejkę fazy grupowej zainaugurowano we wtorek. Bardzo ciekawie było Madrycie, gdzie Real sensacyjnie przegrał z Sheriffem Tyraspol. Gola w tym meczu strzelił Karim Benzema, który w tabeli wszech czasów zbliżył się do Lewandowskiego.

Mecz w Monachium będzie okazją do podziwiania w akcji aż dwóch reprezentantów Polski. Roberta Lewandowskiego zatrzymać będzie próbował Tomasz Kędziora, który jest kluczową postacią w obronie Dynama. Zadanie będzie miał jednak piekielnie trudne.