Styl Życia

Adele oddała się w ręce popularnej wizażystki. Zmyła przed kamerami makijaż. "Wygląda jak dziewczynka"

Adele oddała się w ręce popularnej wizażystki. Zmyła przed kamerami makijaż.
Adele promuje wydaną niedawno płytę "30" i tym samym coraz częściej pojawia się w mediach. Wokalistka wystąpiła w najnowszym odcinku Nikkie Tutorials. Znana makijażystka zadbała o wygląd gwiazdy.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na

Adele zaliczyła wielki muzyczny powrót. Wiąże się on nie tylko z wydaniem płyty, graniem koncertów i udzielaniem wywiadów, lecz także z bywaniem na ściankach czy z celebrycką aktywnością w social mediach. Wokalistka oddała się w ręce popularnej mistrzyni wizażu. Na kanale Nikkie Tutorials na YouTube furorę robi filmik, na którym Adele zaprezentowała się bez makijażu. Większość widzów twierdzi, że w naturalnej wersji wygląda zdecydowanie młodziej.

Adele bez makijażu. "Świeżo i pięknie. Lubimy widzieć ją tak uśmiechniętą"

Nikkie Tutorials zaprosiła Adele do najnowszego odcinka prowadzonego na YouTube kanału o tematyce beauty. Wizażystka zadbała o dobrą atmosferę i poczęstowała gwiazdę winem. Trwający 30 minut filmik przypomina przyjacielską pogawędkę dwóch uwielbiających modę i wizaż kobiet. Adele na początku pokazała się w wersji sauté. 

Adele screen YouTube/ NikkieTutorials

Co działo się później? Nikkie nałożyła makijaż, ale jedynie na połowę twarzy piosenkarki, by uwypuklić końcowy efekt i pokazać różnicę w wyglądzie. Wizażystka z trudem opanowała spokój, ponieważ spotkanie z gwiazdą sceny muzycznej było dla niej niezwykłym wydarzeniem.

Hello... to my - nawiązała na Instagramie do słów popularnego utworu Adele. - Nie mogę uwierzyć, że ten filmik powstał. Zapraszam do oglądania.

Widzowie nie omieszkali podzielić się swoimi przemyśleniami na temat urody Adele. Jak widać, doceniają nie tylko jej talent wokalny, lecz także subtelne rysy twarzy.

Naturalnie wygląda jak dziewczynka.
Świeżo i pięknie. Lubimy widzieć ją tak uśmiechniętą.
Z makijażem zdecydowanie poważniej. Lepiej bez - czytamy w komentarzach pod materiałem wideo.

Też odnosicie takie wrażenie? Poniżej udostępniamy wspomniany filmik.