Styl Życia

Adele po raz pierwszy pokazała się z nowym partnerem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jest Rich Paul

Adele po raz pierwszy pokazała się z nowym partnerem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jest Rich Paul

Brytyjska piosenkarka, zdobywczyni nagród Grammy Adele po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie ze swoim partnerem Richem Paulem, udostępniając wspólne zdjęcie na Instagramie.

O tym, że 33-letnia Adele i 39-letni agent sportowy Rich Paul są parą, spekulowano od maja. W lipcu pojawił się pierwszy "dowód": para obserwowała wspólnie piąty mecz finałów NBA. Rich Paul jest założycielem i szefem Klutch Sports Group, agencji reprezentującej znanych graczy NBA. Wśród jego klientów jest między innymi LeBron James.

Teraz pogłoski uzyskały potwierdzenie: Adele udostępniła na Instagramie swe dwa zdjęcia w biało-czarnej kreacji i trzecie - z Richem Paulem w smokingu, wykonane w czasie ślubu gwiazdy koszykówki Anthony'ego Davisa w Los Angeles.

Pierwszy poważny związek Adele od rozstania z mężem

Jak podkreślają media, to pierwszy oficjalnie potwierdzony przez piosenkarkę związek po tym, jak rozpadło się jej małżeństwo z przedsiębiorcą Simonem Koneckim. Para rozstała się w 2019 roku, rozwód sfinalizowano w marcu 2021 roku. Oboje dzielą opiekę nad 9-letnim synem Angelo.

Przez jakiś czas spekulowano, że Adele spotyka się z brytyjskim raperem Skeptą, ale wokalistka ucięła te plotki w listopadzie 2020 roku.

Adele. Zdjęcie z 2017 rokuShutterstock

Albumy Adele należą do najlepiej sprzedających się w historii.