Styl Życia

Agata Rubik zabrała córkę do fryzjera. Było ostre cięcie. Efekt? Ogromna zmiana. Poleciało dużo włosów

Agata Rubik zabrała córkę do fryzjera. Było ostre cięcie. Efekt? Ogromna zmiana. Poleciało dużo włosów
Agata Rubik wybrała się z młodszą córką do salonu fryzjerskiego. Zobaczcie sami, jak teraz wygląda Alicja.

Agata Rubik opublikowała nagranie z salonu fryzjerskiego. Tym razem to nie ona zdecydowała się na metamorfozę, ale jej córka, ośmioletnia Alicja. 

Agata Rubik pokazała metamorfozę córki. Dziewczynka ma nową, krótszą fryzurę. Urocza

Agata Rubik i Piotr Rubik mają dwie córki: 12-letnią Helenę i ośmioletnią Alicję. Zarówno była modelka, jak i kompozytor często chwalą się zdjęciami oraz nagraniami, na których widać ich córki. Nie zasłaniają przy tym twarzy dziewcząt. Tym razem Agata Rubik podzieliła się z fanami nagraniem, którego bohaterką jest jej młodsza pociecha. Celebrytka zabrała Alicję do fryzjera i pokazywała, jak krok po kroku zmienia się fryzura dziewczynki. Jeszcze nim pokazała efekt końcowy, widać było, że fryzjer mocno skrócił włosy Rubikówny. Wygląda jednak na to, że celebrytka była zadowolona z efektu końcowego, bo pokazała zdjęcie córki po metamorfozie. Alicja się na nim uśmiecha, więc domyślamy się, że też podobała jej się nowa fryzura. 

Dopiero teraz wrzucam, bo Helenka i tatuś musieli zobaczyć na żywo - napisała Rubik pod portretem Alicji, na którym można podziwiać jej nową fryzurę. 

Córka Agaty RubikCórka Agaty Rubik Fot. Instagram/ agata_rubik

Trzeba przyznać, że dziewczynka wygląda uroczo. Jak myślicie, do którego z rodziców jest bardziej podobna?

POLECAMY: Magda Gessler w prostych włosach. Gdzie podziały się jej charakterystyczne loki? "Po morzu włosy szaleją, ale mina jest jak przy kręconych"