Styl Życia

Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna ćwiczą nad morzem. Ale ciała! "Wszystko po to, żeby objeść się przy kolacji"

Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna ćwiczą nad morzem. Ale ciała!
Agnieszka Dygant i Beata Scibakówna wybrały się na wspólne wakacje do Juraty. Okazuję się, że aktorki nie wygrzewają się leniwie na plaży - urlop spędzają aktywnie. Ich zdjęcia zachwycają. Wiedzieliście, że mają ciała niczym nastolatki?

Choć Beata Ścibakówna i Jan Englert na nadmorskie, coroczne wakacje zazwyczaj zabierają ze sobą córkę, to w tym sezonie postanowili wyłamać się z tej tradycji. Miejsce ich wspólnej pociechy Heleny, zajęła... Agnieszka Dygant! Na zdjęciach panie wyglądają na niesamowicie zadowolone z urlopu i zachwycają obserwatorów fotografiami z pobytu nad morzem.

Stella i Ania z 'Love Island'
Czytaj także:
"Love Island". Stella nie przyjaźni się z Anią. Straciła kontakt nie tylko z nią

Agnieszka Dygant i Beata Ścibaków trenowały razem nad morzem. Wszystko po to, by się najeść

Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna wybrały się na intensywny trening z instruktorką fitness, Olimpią Tobołą. Jak sama przyznała Dygant, ćwiczenia były wymagające, ale dzięki temu artystki będą mogły pofolgować sobie podczas wieczornej kolacji.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Instagram, @agnieszka_dygant_official

Wyćwiczone, wymęczone, w morzu wymoczone. Wszystko po to, żeby wieczorem objeść się przy kolacji - zażartowała na Instagramie Agnieszka Dygant.

Te same fotografie zamieściła na swoim profilu również żona Jana Englerta. Artystka zażartowała, że wraz ze swoją koleżanką wyglądają jak syreny, które wyławiają się z morskiej piany.

Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna pozują nad morzem. Fani zachwyceni

Trzeba przyznać, że aktorki na zdjęciach prezentują się zachwycająco, a formy mogą im pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki. Zarówno Ścibakówna, jak i Dygant, pozowały w czarnych kompletach sportowych, które dodatkowo eksponowały ich zgrabne sylwetki. Wobec tych niezwykle atrakcyjnych ujęć nie przeszli obojętnie internauci, którzy swój zachwyt szczodrze wyrażali w komentarzach.

14-miesięczne dziecko bawi się z 13-metrowym pytonem
Czytaj także:
14-miesięczne dziecko bawi się z ogromnym pytonem. "One nie są złe"
Energia jak u nastolatek!
Super, można jeść bez opamiętania.
Pani Beato, zazdroszczę sylwetki - czytamy pod postem.

Też jesteście pod wrażeniem formy Beaty Ścibakówny i Agnieszki Dygant?