Styl Życia

Agnieszka Dygant pokazała łazienkę. Jest luksusowo i nowocześnie! Wygląda jak małe SPA

Agnieszka Dygant pokazała łazienkę. Jest luksusowo i nowocześnie! Wygląda jak małe SPA
Agnieszka Dygant nagrała swojego kota, a przy okazji pochwaliła się łazienką. Jest piękna i bardzo przytulna.

Więcej informacji o gwiazdach i celebrytach znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Agnieszka Dygant od czasu do czasu pokazuje w mediach społecznościowych ujęcia ze swojego mieszkania. Z kadrów można wnioskować, że mieszkanie jest bardzo nowoczesne. Łazienka również, o czym przekonaliśmy się dzięki nowemu wideo na InstaStories aktorki.

Agnieszka Dygant pokazała łazienkę. Jest luksusowo i nowocześnie! Wygląda jak małe SPA

Ze zdjęć publikowanych przez aktorkę można wywnioskować, że pomieszczenia w jej mieszkaniu - kuchnia, salon i sypialnia - utrzymane są w tych samych kolorach. Ściany są białe, a dodatki czarne i szare. Nie brakuje też drewnianych elementów. Mieszkanie wygląda na przestronne, a przede wszystkim bardzo nowoczesne.

Łazienka nie odstaje od reszty pomieszczeń. I okazuje się, że to pomieszczenie upodobał sobie kot aktorki. Dygant nagrała swojego pupila w wannie. Ta jest jest ogromna i z pewnością można się w niej odprężyć, zwłaszcza że znalazła się na niej nawet poduszka, która umila kąpiel. I w tym pomieszczeniu widać, że dodatki są w czarnym i szarym kolorze. Ciekawe jest jednak rozwiązanie, na które zdecydowała się aktorka. Na ścianach i drzwiach do łazienki wiszą białe zasłony. Dzięki temu łazienka wygląda bardzo przytulnie, wręcz jak pokój, albo SPA. 

Podoba wam się tak urządzona łazienka? Więcej zdjęć z mieszkania Agnieszki Dygant znajdziecie w naszej poniższej galerii.

Tak mieszka Agnieszka DygantOtwórz galerię