Styl Życia

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na imprezie nad morzem. Miłość kwitnie! On wpatrzony w nią jak na pierwszej randce

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na imprezie nad morzem. Miłość kwitnie! On wpatrzony w nią jak na pierwszej randce
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach już dawno nigdzie razem się nie pokazywali. Teraz wybrali się na imprezę na plaży. Na zdjęciach widać, że po dziewięciu latach małżeństwa wciąż łączy ich gorące uczucie.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego NMP Królowej Polski w Warszawie. Tamtego dnia oczy całej Polski były zwrócone właśnie na nich. Jednak para nigdy nie wykazywała potrzeby wzbudzania nadmiernego zainteresowania w mediach. Swoją relację Aleksandra i Kuba starają się trzymać z dala od blasku fleszy. Stronią od publicznych wyjść. Ostatnio zrobili wyjątek i pojawili się na imprezie plenerowej nad morzem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na imprezie plenerowej na plaży

Życie z dala od mediów zdaje się być sposobem pary na udany i szczęśliwy związek. W marcu zdecydowali się zrobić wyjątek i udzielić wywiadu w programie "Dzień dobry TVN". Na antenie opowiadali o wspólnym projekcie. Mieli okazję nagrać piosenkę do najnowszego filmu animowanego Disneya "Co w duszy gra". Teraz zdecydowali się wziąć udział w imprezie plenerowej nad Bałtykiem.

Podczas imprezy odbył się pokaz mody Tomasza Ossolińskiego. Pojawiły się na nim między innymi: Dominika Kulczyk czy Dorota Williams. Na tę okazję Aleksandra Kwaśniewska wybrała suknię w panterkę, na którą narzuciła długi sweter z motywem kwiatów i gwiazd. Stylizację uzupełniła małą, czarną torebką ze złotymi elementami. Kuba włożył wzorzystą koszulę z motywem sakralnym i czarne spodnie. Zakochani nie kryli swojej miłości, a obecność fotografów w ogóle im nie przeszkadzała. Na zdjęciach widzimy, jak przytulają się i obdarzają się spojrzeniami pełnymi uczuć. Na pierwszy rzut oka widać, że nawet po prawie dziesięciu latach małżeństwa, ich miłość kwitnie.