Styl Życia

Andrzej Duda na wakacjach korzysta z nowej zabawki. Kupił wielkiego dmuchanego kraba

Andrzej Duda na wakacjach korzysta z nowej zabawki. Kupił wielkiego dmuchanego kraba
Andrzej Duda korzysta z możliwości, jakie daje pobyt w nadmorskiej miejscowości. Ostatnio kupił sobie nową zabawkę, z którą przemierzał plażę.

Andrzej Duda od kilku dni wypoczywa w Juracie. Razem z żoną, Agatą Dudą, oddaje się wakacyjnym aktywnościom. Ostatnio widzieliśmy go na ukochanym skuterze wodnym i spacerze w objęciach pierwszej damy nad brzegiem morza, a teraz przyszedł czas na jeszcze inne szaleństwo. W roli głównej wielki czerwono-pomarańczowy krab. 

Andrzej Duda zakupił dmuchanego kraba 

Andrzej Duda z żoną Agatą Dudą już od ponad tygodnia przebywają w rezydencji w Juracie. Były zdjęcia z szaleństw na plaży, a w niedzielę z kolei prezydent nie zapomniał o odwiedzeniu lokalnego kościoła. Na zdjęciach humor wyraźnie mu dopisywał, a jego opalenizna najlepiej świadczyła o tym, że spędza sporo czasu na świeżym powietrzu.

Okazuje się, że ma jeszcze jeden powód, by urlop wykorzystać aktywnie - ostatnio Andrzej Duda zakupił sobie wielkiego kraba, z którym wyruszył na plażę. Bez wątpienia taka zabawka jest dobrym pretekstem, by w czasie wolnym od szaleństw na skuterze, poleżakować na wodzie na tym właśnie dmuchanym skorupiaku. 

Wypoczynek prezydenta naszego kraju potrwa jeszcze kilka tygodni, jednak na chwilę będzie musiał wrócić do pracy. Jeszcze w tym tygodniu wybierze się na oficjalne otwarcie igrzysk olimpijskich w Tokio. Opalanie na krabie będzie więc musiało poczekać, ale z pewnością Andrzej Duda potrafi odpowiednio zadbać o sprawy priorytetowe i już wkrótce znowu powróci do Juraty. Czekamy na kolejne zdjęcia!