Styl Życia

Andrzej i Agata Dudowie w Katarze. Pod jednym ze zdjęć źle podpisano pierwszą damę. Doda rozbawiona

Andrzej i Agata Dudowie w Katarze. Pod jednym ze zdjęć źle podpisano pierwszą damę. Doda rozbawiona
Andrzej Duda z żoną udali się w kolejną podróż służbową. Tym razem odwiedzili Katar, co zostało udokumentowane. W opisie do jednego ze zdjęć doszło do zabawnej pomyłki.

Więcej informacji ze świata polityki znajdziesz na stronie

Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą, udali się w dwudniową wizytę do Kataru. Na profilu Qatar Day na Facebooku pojawiło się zdjęcie żony prezydenta. Uwagę zwraca jednak podpis. Zrobiono błąd w jej nazwisku.

Andrzej Duda w Katarze. Jego żonę podpisano jako... Doda

Wizyta prezydenta Polski i jego żony w Katarze była zapowiadana już od jakiegoś czasu. Katar jest jednym z największych producentów i największym eksporterem gazu LNG, w który inwestuje Polska. Na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej można przeczytać, jaki był plan wizyty pary prezydenckiej.

Prezydent spotka się z Emirem Kataru, a także z premierem tego państwa. Weźmie udział również w polsko–katarskim okrągłym stole biznesowym. Głównymi tematami rozmów będą surowce, bezpieczeństwo energetyczne Polski i katarskie inwestycje w poszukiwanie nowych technologii pozyskiwania energii - czytamy w komunikacie.

W sieci nie brakuje zdjęć dokumentujących wizytę prezydenckiej pary w Katarze. Na Twitterze Kancelarii Prezydenckiej można zobaczyć, że prezydent spotkał się z premierem. Z kolei na Facebooku profilu Qatar Day znalazła się pamiątkowa fotografia Agaty Dudy, obok której siedzi prof. Khalid bin Ibrahim Al Sulaiti. W podpisie do zdjęcia można zauważyć błąd w nazwisku żony prezydenta. Zamiast Duda jest... Doda.

Post krąży już w sieci. Udostępnił go m.in. profil Make Life Harder, a także Doda, która dodała także gif, który wskazuje na to, że jest zachwycona i rozbawiona.

Agata DudaAgata Duda Facebook/QatarDay