Styl Życia

Anna Czartoryska wspomina tatę w Dniu Ojca. Tak tańczyła z nim na własnym weselu. Pierwszy raz opublikowała to zdjęcie

Anna Czartoryska wspomina tatę w Dniu Ojca. Tak tańczyła z nim na własnym weselu. Pierwszy raz opublikowała to zdjęcie
Dla Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej to pierwszy Dzień Ojca bez ukochanego taty. Aktorka wspomina go, wrzucając archiwalne fotografie na InstaStories.

Pod koniec stycznia tego roku Anna Czartoryska-Niemczycka pożegnała tatę, Stanisława Czartoryskiego. Potomek magnackiego rodu miał 81 lat. Teraz aktorka przeżywa pierwszy Dzień Ojca bez ukochanego taty. Wspomina go jednak, przeglądając archiwalne zdjęcia. Kilka z nich opublikowała na InstaStories.

Przeczytaj także: Anna Czartoryska-Niemczycka wspomina zmarłego ojca na Instagramie. Opublikowała ich archiwalne zdjęcie

Anna Czartoryska-Niemczycka wspomina nieżyjącego tatę w Dniu Ojca

Aktorka wrzuciła na Instagram trzy zdjęcia z tatą. Pierwsze z nich zostało zrobione około 36 lat temu, gdy Anna Czartoryska-Niemczycka miała około roku. Na zdjęciu stoi w ogrodzie, a tata kuca obok niej. Tę fotografię aktorka podpisała krótko, ale treściwie, dodając emotikon czerwonego serca:

Tata.

Druga fotografia przedstawia Stanisława Czartoryskiego w młodości, natomiast trzecia została zrobiona na weselu Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Na zdjęciu uśmiechnięta aktorka tańczy z tatą.

Anna Czartoryska-Niemczycka instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka nigdy wcześniej nie publikowała tych zdjęć, nawet tego z wesela. Jej ślub z Michałem odbył się w tajemnicy przed mediami.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki bardzo strzegą swoich prywatnych spraw. Zależy im na tym, aby jak najmniej informacji o ich życiu osobistym pojawiło się w mediach. Chcą je zostawić dla siebie - mówił wtedy menedżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski w rozmowie z Plotek.pl.

Przeczytaj także: Czartoryska i Niemczycki wzięli ślub po kryjomu, bo...

Do tej pory aktorka rzadko ujawniła szczegóły swojego prywatnego życia. Takie zdjęcia, jak te wrzucone z okazji Dnia Ojca, to wyjątek, który z pewnością docenią jej fani.