Styl Życia

Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza. "Nie spodziewała się takiego obrotu spraw" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza.
Okazuje się, że zaręczyny Krzysztofa Ibisza zaskoczyły nie tylko media, ale i jego byłą żonę. Anna Nowak-Ibisz podobno nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

W czwartkowy poranek media obiegła informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Prezenter kilka tygodni temu poprosił o rękę byłą uczestniczkę programu "Top Model", Joannę Kudzbalską. A co na to jego żyła żona? Okazuje się, że Anna Nowak-Ibisz była nieźle zaskoczona.

Co Anna Nowak-Ibisz myśli o zaręczynach Krzysztofa Ibisza?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przed laty. Ich historia miłości ma wiele zwrotów akcji. Prezenter darzył Annę uczuciem już w czasach licealnych. Pomimo "przeznaczenia", o którym sam mówił dziennikarz, rozstali się po czterech latach małżeństwa. 

Choć po rozwodzie nie było im łatwo się dogadać, od jakiegoś czasu mają bardzo dobre relacje. Wspólnie starają się wychować syna Vincenta i spędzają z nim każdą wolną chwilę. Nic więc dziwnego, że zaręczyny eks mogły zaszokować Annę.

Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach Krzysztofa. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Zwłaszcza że oboje w czasie pandemii bardzo zbliżyli się do siebie. Spotykali się na spacerach rodzinnych z synem, odwiedzali się nawzajem, Ania zapraszała często Krzysia na rodzinny obiad. Były mąż wciąż zajmuje ważne miejsce w jej uczuciach, choćby ze względu na syna, który ich łączy - powiedział informator naszej redakcji.

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia i znana jest widzom dzięki udziałowi w programie "Top Model". W czasie trwania show była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się na modelingu. Niestety nie udało jej się zaistnieć w tym świecie i skupiła się na ukończeniu studiów. Dziś pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie.