Styl Życia

Anna Seniuk musi sprzedać dom. "To dla niej spory wysiłek". Zabierze ze sobą tylko kilka pamiątek rodzinnych

Anna Seniuk musi sprzedać dom.
Anna Seniuk musi podjąć trudną decyzję, donosi tygodnik "Na Żywo". Chodzi o jej ponadstuletni dom na Podkarpaciu.

Anna Seniuk jest jedną z wybitniejszych aktorek teatralnych i filmowych. Szerszej publiczności znana jest dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Czterdziestolatek", "Panny z Wilka" czy "Konopielka". Aktorka aktualnie występuje też w serialu TVP "Leśniczówka". Artystka nie należy do grona gwiazd, które lubią chwalić się swoją prywatnością. Teraz jednak na jaw wyszło, że Seniuk znalazła się w trudnej sytuacji i musi sprzedać swój ukochany dom. 

Anna Seniuk sprzedaje rodzinny dom

Anna Seniuk przez lata cieszyła się klimatycznym, ponad stuletnim domem na Podkarpaciu. Aktorka pokazała go w 2019 roku, w reportażu dla programu "Uwaga". W kuchni został zachowany piec kaflowy. Nie brak tam pięknych drewnianych mebli, suszonych ziół i cudownych ozdób z poprzedniej epoki. 

Przyjeżdżam tu, żeby usiąść cicho i posiedzieć - mówiła wówczas w programie.
Chata ma już ponad 100 lat, kiedy ją kupiłam, była bardzo zapuszczona i zaraz po kupieniu zawaliła się. Jakby czekała, żeby się ktoś nią zajął - opowiadała aktorka. 

Wrażenie robił również otaczający posiadłość ogród. Teraz okazuje się, że aktorka będzie musiała pożegnać się z klimatycznym miejscem. Tygodnik "Na Żywo" podaje, że aktorka ma już coraz mniej sił, żeby jeździć na ukochane Podlasie. 

Ania nie mówi o tym głośno, ale żeby jechać na weekend, nie bardzo ma już siłę. To dla niej spory wysiłek, a ona nie chce ryzykować –  powiedziała informatorka "Na Żywo", bliska znajoma Seniuk. 

Podobno aktorka ma zamiar zabrać z domu tylko kilka pamiątek rodzinnych, resztę pozostawić nowym właścicielom, by dobrze im się mieszkało.