Styl Życia

Arkadiusz Milik ma nową dziewczynę? To fotomodelka i influencerka. Wcześniej była w związku ze znanym raperem

Arkadiusz Milik ma nową dziewczynę? To fotomodelka i influencerka. Wcześniej była w związku ze znanym raperem
Jak donoszą tabloidy, Arkadiusz Milik ma nową dziewczynę. Wybranka piłkarza to piękna blondynka, która pasjonuje się modelingiem i sportem. Kim jest Agata Sieramska?

Arkadiusz Milik w styczniu obecnego roku rozstał się ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek. Para była ze sobą dziesięć lat, a w 2019 roku ogłosili zaręczyny, więc rozpad ich związku był szeroko komentowany w mediach. Najnowszy nagłówek "Super Expressu" donosi jednak, że Milik nie pozostawał singlem zbyt długo. Podobno u jego boku pojawiła się już nowa kobieta.

Agata Kornhauser - Duda
Czytaj także:
Ile wzrostu ma Agata Duda? Czy jest wyższa od prezydenta? Rozwiewamy wątpliwości

Agata Sieramska jest nową dziewczyną Arkadiusza Milika? Para była widziana razem

Nową wybranką Arkadiusza Milika ma być Agata Sieramska. Dziewczyna na co dzień zajmuje się modelingiem, prowadzi również konto na Instagramie, @agatycze, na którym umieszcza filmiki z treningami i eksponuje swoją idealnie wyrzeźbioną sylwetkę.

Doniesienia o romansie Milika i Sieramskiej pojawiły się, kiedy informator tabloidu zobaczył parę spacerującą po ulicach Warszawy.

Milik (..) ma już nową sympatyczną znajomą. Jest nią modelka Agata Sieramska. Para we wtorek wybrała się na półgodzinny spacer na warszawskie Pole Mokotowskie

Nie tylko Milik jest świeżo po rozstaniu. Również Agata w zeszłym roku zakończyła swój związek z raperem W.E.N.A. Wygląda na to, że kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością postanowili wspólnie budować swoją przyszłość.

Arkadiusz Milik nie zagra podczas mistrzostw Europy

Nie da się ukryć, że Milik przeżywa teraz trudne chwile, więc wsparcie bliskiej osoby będzie niezbędne. Kontuzja wykluczyła jego udział w mistrzostwach Europy w piłce nożnej, które startują w najbliższy piątek. Polski Związek Piłki Nożnej podał tę informację w miniony poniedziałek.

Joanna Kulig
Czytaj także:
Joanna Kulig zagra w hollywoodzkiej komedii. W obsadzie plejada gwiazd

Jak myślicie, Agata wspiera Milika w tym ciężkim okresie?