Styl Życia

Beata Kozidrak zdobyła się na szczere wyznanie. "Poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam"

Beata Kozidrak zdobyła się na szczere wyznanie.
Beata Kozidrak świętuje 40 urodziny córki. Z tej okazji złożyła jej urocze życzenia i zdradziła pewien sekret. Jedna z piosenek była napisana o Katarzynie. Wiemy jaka.

Beata Kozidrak od 1978 roku jest liderką zespołu Bajm. Ich utwory są ponadczasowe i do dziś możemy je usłyszeć w rozgłośniach radiowych. W 1983 roku ukazał się jej pierwszy album solowy. Kozidrak przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrsa, który był członkiem zespołu. Choć rozwiedli się kilka lat temu, do dziś współpracują muzycznie. 

Beata Kozidrak świętuje 40 urodziny córki

Andrzej Pietras i Beata Kozidrak są rodzicami dwóch córek. Kasia ewidentnie odziedziczyła talent muzyczny po rodzicach, jednak ze względu na nazwisko ma wysoko postawioną poprzeczkę. Artystka obchodzi 40 urodziny. Z tej okazji dumna mama postanowiła publicznie złożyć życzenia. 

Piosenkarka napisała piosenkę dla Kasi

Beata Kozidrak wyznała, że kiedy córka przyszła na świat, fani pytali, dlaczego nie napisała dla niej piosenki. Wtedy poczuła uczucie, którego wcześniej nie doświadczyła. Pierwszy raz pokochała kogoś bezwarunkowo. 

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, Fani pytali mnie, dlaczego jeszcze nie napisałam dla Ciebie piosenki… A ja byłam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam - zaczęła Beata Kozidrak.

Okazuje się, że "Dwa serca, dwa smutki" zostało napisane z myślą o Katarzynie. To jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających piosenek. Miłość do córki pozwoliła Beacie Kozidrak na wszystko z wrażliwym sercem.

Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem. To Dla Ciebie napisałam Dwa serca dwa smutki - jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek. Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin. Kocham Cię!

My również życzymy Katarzynie Pietras wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów muzycznych.