Styl Życia

Córka Izabeli Trojanowskiej to już dorosła kobieta. Jest utalentowana, ale nie ma parcia na szkło

Córka Izabeli Trojanowskiej to już dorosła kobieta. Jest utalentowana, ale nie ma parcia na szkło
Niewiele osób wie, że w 1991 roku Izabela Trojanowska została mamą. Dziś Roxana ma 30 lat, ale czy jest podobna do znanej mamy?

Izabela Trojanowska to śpiewająca aktorka, która od lat związana jest z TVP. Występuje w "Klanie", a zimą zasiadała w fotelu trenerskim w "The Voice Senior". I choć świetnie czuje się w blasku fleszy, nigdy nie walczyła o to, by jej córka miała podobne fascynacje. Nie zmienia to jednak faktu, że Roxana jest bardzo utalentowana.

Córka Izabeli Trojanowskiej wyrosła na piękną kobietę. Nie poszła w ślady mamy, ale jest utalentowana. "Nie ma parcia na szkło"

Izabela Trojanowska nie jest zbyt wylewna na temat swojego życia prywatnego, jednakże zdarzy jej się udostępnić zdjęcie z córką, lub opowiedzieć o niej w wywiadzie. Jakiś czas temu wychwalała Roxanę w rozmowie z jednym z tabloidów.

Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło - wyznała artystka w rozmowie z "Super Expressem".

Czym na co dzień zajmuje się Roxana? Mieszka w Berlinie, gdzie studiowała prawo, a teraz pracuje w zawodzie. Wcześniej jednak mieszkała w Wiedniu, gdzie skończyła antropologię. Ojcem 30-latki jest Marek Trojanowski (matematyk), za którego Izabela wyszła 27 września 1979 roku. Rozwiedli się po 34 latach małżeństwa.