Styl Życia

Dawno niewidziana Julia Królikowska pojawiła się na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Nie zamierza wracać do "Klanu"

Dawno niewidziana Julia Królikowska pojawiła się na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Nie zamierza wracać do
Julia Królikowska pojawiła się na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie. 22-latka nie często pokazuje się publicznie.

Julia Królikowska od urodzenia grała w "Klanie" postać Kasi Lubicz, występując u boku swojej mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Obecnie ma 22 lata i nie zdecydowała się rozwijać kariery aktorskiej. Jej plany na przyszłość nie uwzględniają show-biznesu - Królikowska studiuje medycynę i zamierza zostać lekarką. W ostatnim czasie pojawiła się na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej "CZ-PL", organizowanym z inicjatywy jej zmarłego ojca.

Julia Królikowska na festiwalu im. Pawła Królikowskiego

23 lipca w Nachodzie i Kudowie-Zdroju odbył się pierwszy dzień szóstej edycji festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego. Oprócz chociażby Agnieszki Holland, Anny Jurksztowicz czy Joanny Racewicz w wydarzeniu wzięła udział również rodzina zmarłego aktora - wdowa Małgorzata Ostrowska-Królikowska, syn Antek Królikowski, a także dawno niewidziana córka, Julia. 22-latka zaprezentowała się w zwiewnym biało-kremowym komplecie i opaską na włosach.

Julia Królikowska fot. AKPA

Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej ma szczególne znaczenie dla rodziny Pawła Królikowskiego. W ostatnim czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła wywiadu dla portalu viva.pl, w którym opowiedziała o jego powstaniu. Aktorka nazwała festiwal testamentem ukochanego i tradycją, którą wraz z całą rodziną pragnie długo kontynuować. Również miejsce festiwalu nie jest przypadkowe. Jak tłumaczyła wdowa po aktorze, to właśnie w Kudowie znajduje się dom rodziny Królikowskich. To tam odnajdują spokój i wytchnienie od pędu codziennego życia.