Styl Życia

Donald Trump przemawia na wiecu w zabawnych spodniach. Włożył je... tyłem na przód? Już powstają memy

Donald Trump przemawia na wiecu w zabawnych spodniach. Włożył je... tyłem na przód? Już powstają memy
Donald Trump wyruszył na podbój Karoliny Północnej. Spotkał się tam z przedstawicielami Partii Republikańskiej i omawiał aktualne problemy polityczne i społeczne USA. Sytuacja na pozór poważna, ale okoliczności dość zabawne. Spodnie byłego prezydenta są "bohaterem" memów.

Jak niewiele trzeba, by odwrócić uwagę słuchaczy politycznego wiecu od poważnych tematów dotyczących przyszłości Stanów Zjednoczonych. Donald Trump zapewne nie zrobił tego umyślnie, ale ostatnim swoim publicznym występem potwierdził teorię, że nieodpowiedni dobór stylizacji może rozproszyć skupienie każdego, nawet najwierniejszego fana jego życiowych poglądów. 

Były prezydent USA na spotkaniu z Republikanami zaprezentował się w spodniach, które wyglądały tak, jakby zostały włożone tyłem na przód. Wpadka? Internauci są bezlitośni i już tworzą memy z Trumpem w roli głównej. 

Spodnie Donalda Trumpa atrakcją wiecu

Tematy poruszane przez polityka na spotkaniu z sympatyzującymi z nim przedstawicielami Partii Republikańskiej nie miały w sobie ani krzty humorystycznego wydźwięku. Trump jak zwykle snuł teorie spiskowe i analizował "niesprawiedliwość" wyników przegranych wyborów prezydenckich oraz obarczył Chiny winą za rozprzestrzenianie wirusa COVID-19. Donald twierdzi bowiem, że pandemia miała swój początek w chińskich laboratoriach, a przedstawiciele tego kraju powinni wypłacić państwom na całym świecie reparacje. 

Mimo poważnego tonu przemówienia byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych najbardziej zapamiętanym elementem politycznego zgromadzenia okazały się niefortunne spodnie Trumpa, które układały się tak, jakby zostały włożone odwrotnie, niż przewidują to zasady ubioru. Na przodzie nie było widać śladu zamka, a zamiast niego internauci dopatrzyli się tajemniczego wypchanego miejsca, które mogłoby świadczyć o  tym, że powinna tam znaleźć się inna część ciała. 

Wystąpienie Donalda Trumpa w Karolinie Północnej było źródłem obiegających media memów. Użytkownicy Twittera zestawili fotorelację z wiecu ze zdjęciem śpiącego Mike'a Pence'a, po którego głowie spaceruje mucha. 

Nie ma muchy na spodniach Trumpa? Wiem, gdzie się znalazła - żartowali.

Cóż, drobna wpadka, a przyciąga wzrok i podbija sieć.