Styl Życia

Ewa Chodakowska kupiła swojej siostrzenicy mieszkanie. "Są takie dzieci, o które dbam jak o swoje". Vanessa zachwycona

Ewa Chodakowska kupiła swojej siostrzenicy mieszkanie.
Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie, że udało jej się zrobić niespodziankę dla ukochanej siostrzenicy. Zaszalała.

Ewa Chodakowska często chwali się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje z dziećmi swojej siostry. Vanessa i Alex mają świetny kontakt ze swoją ciocią, a ta ich rozpieszcza. Trenerka właśnie pokazała, jaki prezent sprawiła siostrzenicy. Trzeba przyznać, jest na bogato. 

Ewa Chodakowska kupiła siostrzenicy mieszkanie w Warszawie 

Ewa Chodakowska zdradziła fanom, że od miesięcy przygotowywała niespodziankę dla swojej siostrzenicy. Vanessa w końcu ją dostała. Chodakowska podarowała dziewczynie mieszkanie w Warszawie, dokładnie w tym samym bloku, w którym sama mieszka. Na tym jednak nie koniec, bo trenerka urządziła także mieszkanie, kupując wszystkie potrzebne meble. 

Wczoraj przyjechały wszystkie wymarzone meble, do mieszkania, które kupiłam półtora roku temu, właśnie z myślą o przeprowadzce Vani do Warszawy. 

Trenerka zdradziła też, że Vanessa przeprowadzi się do nowego lokum już za miesiąc, a jej brat dołączy do niej za rok. 

Uwaga! Mieszkanie trzy piętra niżej. W moim bloku. Tak sobie to wymyśliłam i już! Kiedy dowiedziałam się, że w moim bloku jest mieszkanie na sprzedaż, nie zastanawiałam się nawet przez chwilę. Będę miała moje pożyczone dzieciaki pod nosem - cieszyła się. 

Chodakowska udostępniła też nagranie, na którym widać, jej siostrzenica zareagowała na niespodziankę (screeny znajdziecie w naszej galerii).

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci

W poście Ewa Chodakowska odniosła się do swoich słów, że nie planuje powiększać rodziny. Podkreśliła przy tym, że dzieci siostry traktuje jak własne.  

W obliczu zamieszania wokół mojej deklaracji o nieplanowaniu macierzyństwa w przyszłości pozwolę sobie zauważyć na głos - nie mam swoich dzieci i owszem, ale są takie dzieci w mojej rodzinie, o które dbam jak o swoje. 

Dodała też, że jest na każde zawołanie swoich bliskich.