Styl Życia

Ewa Chodakowska pokazuje, jak w kilka sekund zmienia się jej brzuch. "Dyskutujemy, który brzuch dzisiaj zakładamy"

Ewa Chodakowska pokazuje, jak w kilka sekund zmienia się jej brzuch.
Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazuje, jak zmienia się jej brzuch. Zdradziła też tajemnicę pięknej talii.

Ewa Chodakowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i szczyci się tym, że sama prowadzi swoje kanały na Facebooku czy Instagramie. Trenerka publikuje wpisy, w których mobilizuje Polski i Polaków do ćwiczeń, zbilansowanej diety czy wcielania w życie zdrowych nawyków. Często chwali się też efektami treningów czy pokazuje kulisy sesji zdjęciowych. Tak było też i tym razem. Na Instagramie Chodakowskiej znalazło się bowiem nagranie, na którym zaprezentowała, jak dzięki pracy mięśni zmienia się jej brzuch. Niecodzienny widok. 

Ewa Chodakowska "wybiera brzuch"

Ewa Chodakowska opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak od kuchni wyglądają przygotowania do sesji zdjęciowej. I tak trenerce towarzyszył fryzjer oraz makijażystka. Na krótkim filmiku widać, że kobieta za pomocą gąbeczki do makijażu nakładała na brzuch trenerki odrobinę kosmetyku. To jednak nie specyfik sprawił, że brzuch i talia Chodakowskiej wyglądają imponująco. 39-latka pokazała bowiem, jak bardzo umięśniony jest jej brzuch i jak zmienia się, kiedy luzuje i napina mięśnie.

Dyskutujemy, który brzuch dzisiaj zakładamy - zaczęła trenerka, a później zaczęła pracować mięśniami.

Brzuch i talia kobiety zmieniały się co kilka sekund. 

Poproszę dzisiaj brzuch z talią - powiedziała, prezentując odpowiednie napięcie mięśni. 

Uwagę zwraca również załączony do nagrania wpis. 

A Ty, który brzuch wybierasz? Sportowy czy z talią?  Wiele z Was mnie pyta, skąd mam wąską talie? OTO SEKRET - napisała. 

Fani komentują 

Nagranie wzbudziło duże zainteresowanie wśród fanów trenerki. Nic więc dziwnego, że pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. 

Szach mat dla wszystkich, którzy mówią ze to Photoshop.
No i się wydało. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - dosłownie.
Jak ty to robisz? - dopytywały kobiety. 

Jak widać Ewa Chodakowska cieszy się wysportowaną sylwetką i zdążyła zrobić formę na lato. Jeśli jednak ty nie masz takiej sylwetki i tak umięśnionego brzucha, to też ok. Najważniejsze to dbać o zdrowie i dobrze czuć się z własnym ciałem. Doskonale wie to m.in. Ewelina Lisowska, która przyznała, że nie zrobiła perfekcyjnej formy na lato, a jednak nie zadręcza się tym. Wprost przeciwnie, wokalistka jest dumna ze swojego ciała.