Styl Życia

Gala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis na ściance ze starszą córką. Pola to prawdziwa dama

Gala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis na ściance ze starszą córką. Pola to prawdziwa dama
Tomasz Lis zaskoczył obecnością, pozując na ściance podczas wielkiej Gali Mistrzów Sportu. U jego boku pozowała Pola Lis, jego córka, pracująca w "Przeglądzie Sportowym".

Pisaliśmy już, że w tym roku na Gali Mistrzów Sportu zabraknie Anny Lewandowskiej, która zdecydowała się na wyjazd z córkami na Malediwy. Imprezy, mimo wcześniejszych niepewności, nie opuścił Robert Lewandowski, który prawdopodobnie po raz kolejny zostanie okrzyknięty sportowcem roku. W blasku fleszy ogrzewał się również Tomasz Lis oraz jego starsza córka.

Gala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis przyprowadził na ściankę Polę! Ale dama! Ale dekolt!

Tomasz Lis od lat spełnia się w roli ojca dwóch córek, które ma ze związku z Kingą Rusin. Zdecydowanie więcej pisze się w mediach o młodszej pociesze byłego małżeństwa dziennikarskiego, a wszystko za sprawą jej związku z Taco Hemingwayem. Tym razem jednak zainteresowanie fotoreporterów kradła na ściance Pola Lis.

Pola Lis, Tomasz Lis East News

Starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin postawiła na elegancką suknię ze zdobionymi rękawami oraz bardzo głębokim dekoltem. Uwagę zwracały również wiązane sandałki na wysokim obcasie (ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII).

Obecność 25-letniej Poli na gali nie powinna jednak dziwić, bowiem kilka miesięcy temu została zatrudniona przez "Przegląda Sportowy", a w sieci pojawiło się wiele uszczypliwych komentarzy z tego powodu. Na szczęście początkująca dziennikarka mogła liczyć na ojca, który stanął publicznie w jej obronie (Pola Lis dostała nową pracę. Bloger stwierdził, że to zasługa taty. Tomasz Lis atakuje: Odczep się, pętaku).