Styl Życia

Hanna Śleszyńska na wakacjach. Zdjęcie zrobiła była partnerka jej byłego partnera. Wszyscy wyjechali na rodzinne wakacje

Hanna Śleszyńska na wakacjach. Zdjęcie zrobiła była partnerka jej byłego partnera. Wszyscy wyjechali na rodzinne wakacje
Hanna Śleszyńska pochwaliła się wakacyjnymi ujęciami. Aktorka prezentuje się fenomenalnie. Uwagę zwraca jednak informacja, kto jest autorem pięknej sesji.

Hanna Śleszyńska pochwaliła się kadrami z wakacji na Krecie. Aktorka pozuje na nich w górze od stroju kąpielowego i długiej chuście. Internauci nie szczędzili artystce komplementów. 

Hanna Śleszyńska na wakacjach 

Hanna Śleszyńska od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętni dzieli się zdjęciami z planów filmowych czy pokazuje, jak wyglądają kulisy pracy w teatrze. Na jej Instagramie nie brak też rodzinnych kadrów. Aktorka jest dumna z synów i synowej, toteż chwali się ich sukcesami. 

Tym razem aktorka opublikowała zdjęcia z wakacji, na których na tle błękitnego nieba i błękitu Morza Śródziemnego pozuje w bikini. Do zdjęcia załączyła obszerny wpis. 

Kreta moja miłość. Nie było mnie tu kilka lat. Stęskniłam się bardzo za widokami, za nieustającym słońcem, wiatrem, jedzeniem, ludźmi. Wcześniej odwiedzałam wielokrotnie Kretę i zwiedzałam wzdłuż i wszerz - zaczęła.

Śleszyńska odniosła się także do swojej sylwetki, zdradzając, że ma dla ciała dużo szacunku i akceptuje je w pełni.  

Zawsze obiecuję sobie, że następnym razem przyjadę szczuplejsza i doskonalsza, ale raczej się to nie udaje - śmiała się.

A później dodała:

Tutaj też trudno odmawiać sobie wszystkich pysznych rzeczy - przyznała.

Pod zdjęciami nie brakowało komentarzy z komplementami. Fani aktorki zwracali uwagę na mądre podejście artystki. Ta bowiem w myśl ruchu body positive nie dąży za wszelką cenę do idealnej sylwetki, która notabene dla każdego jest czymś zupełnie innym. 

Hanna Śleszyńska na wakacjach. Zdjęcie zrobiła była partnerka jej byłego partnera. Wszyscy wyjechali na rodzinne wakacje

Uwagę zwracają nie tylko piękne kadry, ale także podpis, ujawniający, kto jest ich autorem. Okazuje się, że taką uśmiechniętą Hannę Śleszyńską uchwyciła Anna Głogowska, była partnerka Piotra Gąsowskiego, z którym Hanna Śleszyńska była w nieformalnym związku przez 14 lat.

Hanna Śleszyńska doczekała się z aktorem syna Jakuba (aktorka ma też syna Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski). Z kolei Piotr Gąsowski i Anna Głogowska mają 13-letnią córkę Julię. Wszyscy żyją w patchworkowej rodzinie i się wspierają. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że Hanna Śleszyńska wyjechała na wakacje z synami, Piotrem Gąsowskim, Anną Głogowską i ich córką Julią. Na wyspie towarzyszą im przyjaciele. Wspólne zdjęcie w tak licznym gronie opublikowała na swoim Instagramie Anna Głogowska.