Styl Życia

Hanna Śleszyńska świętuje 36. urodziny starszego syna. Rzadko go pokazuje, ale zrobiła wyjątek. "Wrażliwy, skromny"

Hanna Śleszyńska świętuje 36. urodziny starszego syna. Rzadko go pokazuje, ale zrobiła wyjątek.
Hanna Śleszyńska pokazała zdjęcie ze starszym synem, Mikołajem. Mężczyzna na co dzień unika medialnego rozgłosu, ale w wyjątkowych sytuacjach pozuje ze znaną mamą do zdjęć. Ostatnio była ku temu okazja, bowiem świętował urodziny.

Hanna Śleszyńska pochwaliła się w sieci zdjęciem z najstarszym synem. Wszystko z okazji jego urodzin, które Mikołaj obchodził 22 września. Aktorka przy okazji wspomniała, czym zajmuje się chłopak. Nie poszedł w ślady mamy.

Hanna Śleszyńska świętuje urodziny syna

Hanna Śleszyńska ma dwóch synów - starszego, 36-letniego Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski i młodszego, 26-letniego Jakuba ze związku z Piotrem Gąsowskim. Zarówno aktorka, jak i Kuba zajmują się aktorstwem, jednak Mikołaj obrał inny kierunek. Jak wspomniał jakiś czas temu w rozmowie z "Dzień dobry TVN", specjalizuje się w nauce z pogranicza biologii i psychologii. Mikołaj bada fale mózgowe i ich rolę w percepcji. Hanna o zasługach syna wspomniała w urodzinowym poście. 

Mój starszy syn Mikołaj obchodził urodziny. Rocznik '85. Naukowiec z artystyczną duszą. W tym roku obronił pracę doktorską w dziedzinie neurokognitywistyki.

Aktorka dosłownie rozpływa się nad synem - padają nawet słowa dotyczące tego, że świat byłby lepszy, gdyby było więcej takich osób jak Mikołaj. 

Razem z tatą Mikołaja, Wojtkiem Magnuskim, śmiejemy się, że nie można by lepiej zaprogramować naszego syna. Jest mądry, dobry i wrażliwy, a przy tym niezwykle skromny. Gdyby zaludnić świat takimi ludźmi jak Mikołaj, nasza planeta byłaby w o wiele lepszej kondycji.

Śleszyńska wymienia osoby, które przyczyniły się do wychowania Mikołaja - to m.in. jej rodzice i ojciec drugiego syna aktorki, Piotr Gąsowski. Do grona "zasłużonych" zalicza też Olę, która jest żoną Mikołaja. 

Olbrzymi wkład w wychowanie Mikołaja mieli też wszyscy kochani dziadkowie i oczywiście superojczym Piotr Gąsowski. A teraz dołączyła do naszej kolorowej, patchworkowej rodziny, cudowna żona Ola i jej rodzice.

W styczniu aktorka chwaliła się, że zarówno Mikołaj, jak i Ola, napisali doktorat. Wtedy mogliśmy zobaczyć parę na wspólnym zdjęciu u Śleszyńskiej.