Styl Życia

Hanna Śleszyńska zdradziła szczegóły o stanie zdrowia Piotra Gąsowskiego. "Konieczne było sprawdzanie, czy nie ma zmian w płucach"

Hanna Śleszyńska zdradziła szczegóły o stanie zdrowia Piotra Gąsowskiego.
Piotr Gąsowski wezwał kartetkę w związku z objawami zakażenia koronawirusem. Aktor miał bardzo niskie ciśnienie i problemy z oddychaniem.

Więcej o aktualnej sytuacji epidemiologicznej COVID-19 przeczytasz

W nocy z wtorku na środę Piotr Gąsowski opublikował film na Instagramie. Aktor w masce tlenowej przyznał, że musiał zgłosić się po specjalistyczną pomoc, ponieważ jest zarażony koronawirusem.

Niepokojące nagranie Gąsowski opisał słowami "Dopadło mnie". Chociaż treść filmu była dość niepokojąca, to aktor i prezenter nie tracił dobrego humoru. Przyznał, że przechodzi chorobę dość łagodnie, ponieważ jest już zaszczepiony. Podziękował też pracownikom ochrony zdrowia, którzy się nim zajęli.

Gąsowski miał problemy z oddychaniem

Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia Piotra Gąsowskiego zdradziła Hanna Śleszyńska. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl przyznała, że aktor miał problemy z oddychaniem.

Towarzyszyły temu zawroty głowy, złe samopoczucie i wszystkie objawy COVID-19, czyli utrata smaku i węchu. Został zabrany do szpitala, bo lekarze chcieli mieć go pod kontrolą i powiedzieli, że ze cztery dni go potrzymają. Konieczne było sprawdzanie, czy nie ma zmian w płucach, ponieważ na początku pojawiły się kłopoty z oddychaniem – relacjonuje Śleszyńska.

Teraz stan aktora jest znacznie lepszy. Gorączka spadła, zmian w płucach nie wykryto.

Nie ma żadnego zagrożenia – przekonuje aktorka.

Gąsowski zwrócił uwagę, że nie wszyscy mają tyle szczęścia co on.

Przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie! – napisał.

Gąsowski i Śleszyńska przez lata byli razem. Mają syna, Jakuba. Chociaż ich związek się rozpadł, to przyjaźń przetrwała. Wciąż są ze sobą w regularnym kontakcie.