Styl Życia

"Hotel Paradise". Kasia pokazała, jak wyglądał powrót uczestników na Zanzibar. Wszyscy lecieli jednym samolotem

Wszyscy uczestnicy czwartej edycji "Hotelu Paradise" spotkają się w finale, gdzie zagłosują na jedną z dwóch par walczących o zwycięstwo. Kasia zrelacjonowała, jak wyglądał ich powrót na Zanzibar.

"Hotel Paradise" zmierza do wielkiego finału, w którym poznamy zwycięzców czwartej edycji programu. O nagrodę główną będą walczyć dwie pary - Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. O tym, która z nich będzie miała szansę na 100 tysięcy złotych - zadecydują pozostali uczestnicy, którzy wcześniej odpadli. Kasia dodała na Instagramie relację, w której pokazała, jak wyglądała podróż na Zanzibar. Po drodze byli bohaterowie show przeżyli przygody.

"Hotel Paradise". Kasia pokazała, jak wyglądał powrót uczestników na Zanzibar. Wszyscy wracali jednym samolotem

Kasia nie zagrzała długo miejsca w "Hotelu Paradise", ale wraz z innymi uczestnikami dostała szansę na spędzenie jeszcze kilku chwil na rajskiej wyspie. Uczestnicy wrócili do hotelu, by wziąć udział w finale programu. Najpierw jednak musieli się tam dostać. Okazało się, że lecieli jednym samolotem. Kasia zrelacjonowała podróż, w której towarzyszyli jej m.in. Natalia, Jakub, Darek i Marysia. Nie brakowało dobrego humoru. Kasia nagrała wideo w telefonie tuż przed startem samolotu. Żartowała, że wraz z Natką chciały zmieścić się na jednym fotelu, lecz nie było takiej szansy i trzeba było opłacić dwa miejsca.

Jesteśmy za grubę i stwierdzili, że jedno miejsce to dla nas za mało. - powiedziała Kasia na InstaStories.

Kasia zrelacjonowała powrót na Zanzibar - by wziąć udział w finale 'Hotelu Paradise 4'Kasia zrelacjonowała powrót na Zanzibar - by wziąć udział w finale 'Hotelu Paradise 4' fot. instagram.com

Podróż nie obyła się bez przygód. Uczestnicy zaliczyli lot z przesiadką, na którą musieli czekać całą noc.

Kto nie spał nigdy na leżankach w Addis Abera, czekając na kolejny lot, ten nie wie, co to luksus - stwierdziła Kasia, pokazując leżaki, jakie uczestnicy mieli do dyspozycji.

W końcu dotarli, a niektórzy dołączyli do pozostałych par już w przedostatnim odcinku. Ostatnie spotkanie na tzw. puszce Pandory, w której wzięli udział także byli uczestnicy, było emocjonujące. Bohaterowie show nawzajem obrzucali się pretensjami. Najbardziej dostało się Indze, która wyrzuciła z programu Vanessę i Mateusza. W efekcie ona i Janek stracili szansę na finał. Ta para nie musiała jednak opuszczać Zanzibaru, ponieważ już w ostatnim odcinku zagłosuje na Sarę i Michała lub Nanę i Łukasza. Wszyscy uczestnicy spędzą jeszcze chwilę w rajskim klimacie i to właśnie oni zdecydują, kto zgarnie główną nagrodę. Każda osoba będzie musiała dokonać wyboru, kierując się własną sympatią - stanąć za jedną z finałowych par. Jak myślicie, która z nich zyskała większe zaufanie reszty? Ostatni finałowy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 grudnia.

Kasia zrelacjonowała powrót na Zanzibar - by wziąć udział w finale 'Hotelu Paradise 4' fot. instagram.com

Kasia zrelacjonowała powrót na Zanzibar - by wziąć udział w finale 'Hotelu Paradise 4' fot. instagram.com