Styl Życia

"Hotel Paradise". Wpadka produkcji. W napisach końcowych pojawiło się nazwisko byłej uczestniczki. Wróci do programu?

Basia z "Hotelu Paradise" wróci do programu? To właśnie jej nazwisko pojawiło się w napisach końcowych ostatniego odcinka.

We wtorkowym odcinku "Hotelu Paradise" odbędzie się Rajskie Rozdanie. Oznacza to, że z programem pożegna się jeden z uczestników. Nie wiadomo, kto odpadnie, jednak końcowe napisy wiele zdradziły, bo pojawiło się w nich nazwisko dziewczyny, której w show już dawno nie ma. Pomyłka, czy celowe zagranie ze strony produkcji?

"Hotel Paradise". Do programu wróci Basia?

Każdy odcinek "Hotelu Paradise" można przedpremierowo obejrzeć dzień wcześniej na Playerze. Gdy jednak wiadomo, że rozegra się w nim Rajskie Rozdanie, produkcja wrzuca tylko fragment i ucina w momencie, w którym ma być powiedziane, kto odpadnie z programu, tak by wszyscy widzowie dowiedzieli się o tym w tym samym czasie.

Tak było i tym razem - na platformie fani show zobaczyli kilkanaście minut nowego odcinka i zostały pokazane napisy końcowe. Co ciekawe, na liście uczestników znalazło się nazwisko Basi Pędlowskiej. Dziewczyna w programie była związana z Krystianem, jednak została wyeliminowana już kilka tygodni temu.

'Hotel Paradise' player.pl

O tym, że Pędlowska ma wrócić do programu, mówi się już od jakiegoś czasu. Ponad tydzień temu Ola z "Hotelu Paradise" wzięła udział w wywiadzie i przyznała, że gdyby Basia była w programie, kibicowałaby właśnie jej. Było to co najmniej zaskakujące, bo czemu miałaby trzymać kciuki za kogoś, kogo w show już dawno nie ma.

Powrót Basi nie jest więc zaskoczeniem, a napisy końcowe z jej nazwiskiem mogą być najlepszym potwierdzeniem tego, że tak się stanie.