Styl Życia

"Hotel Paradise". Zszokowani uczestnicy dowiedzieli się, że Ola zna Michała. Są podejrzenia, że byli parą. "Musimy to rozkminić"

Wśród widzów "Hotelu Paradise" nie cichną pogłoski o tym, że nowy uczestnik, Michał, był kiedyś chłopakiem Oli. Ekipa wreszcie poznała prawdę.

Na instagramowym profilu "Hotelu Paradise" pojawiła się zapowiedź poniedziałkowego odcinka. Wynika z niego, że uczestnicy poznali prawdę na temat relacji Oli i Michała. Ci ukrywali, że się wcześniej znali. Co więcej - istnieją podejrzenia, że byli parą.

Ola i Michał z "Hotelu Paradise" nakryci przez ekipę

W najnowszych odcinkach "Hotelu Paradise" będzie się działo. Ola i Michał jeszcze przed wejściem do programu zaplanowali, że będą udawać nieznajomych. Dziewczyna była na wyspie od początku, a jej kolega dołączył dopiero teraz, o czym przekonali się już widzowie. Ola mówiła jednak Luizie, że owszem, zna się z Michałem, ale on jest jedynie kolegą jej brata. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

W zapowiedzi kolejnego odcinka widać całującą się Olę i Michała i rozmowy innych uczestników, którzy podejrzewają, że ta dwójka wcześniej byli razem i zaplanowali spisek by dojść do finału. We fragmencie nagrania Mariusz i Krzysztof wpadają do pokoju Natalii i Marcina i relacjonują im czego się dowiedzieli.

Ej, słuchajcie, jest akcja że głowa mała. Ola z tym gościem się wcześniej znali, oni byli razem. Ona o tym otwarcie nie mówiła - mówił zaskoczony Krzysztof.
Ten koleś jest byłym Oli, znają się w stu procentach. Całowali się. Więc teraz musimy rozkminić to tak - nie ma Oli, nie ma jego - dodał Mariusz. 

Nie wiadomo, co oznaczają słowa Mariusza. Być może reszta ekipy będzie chciała wyeliminować parę, która ukrywała przed nimi swoją znajomość przed programem. Jedno jest pewne - będzie się działo.