Styl Życia

Ilona Ostrowska sprzedaje klimatyczną posiadłość. Cena zachęca. "Możliwość spokojnego życia"

Ilona Ostrowska sprzedaje klimatyczną posiadłość. Cena zachęca.
Ilona Ostrowska poinformowała fanów, że sprzedaje posiadłość. Klimatyczny dom otoczony sadem znajduje się w miejsowości Gorajec-Stara Wieś.

Ilona Ostrowska podjęła ważną decyzję w swoim życiu. Aktorka, którą szersza publiczność pokochała za rolę Lucy w "Ranczu", sprzedaje swoją wiejską posiadłość. Informacją o tym podzieliła się na swoim Instagramie. 

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska nie należy do grona gwiazd, które dzielą się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym i nie publikuje wielu zdjęć. Teraz na Instagramie pochwaliła się uroczym domem. Okazuje się, że aktorka sprzedaje posiadłość, która mieści się niemal w sercu Parku Roztoczańskiego, w miejscowości Gorajec-Stara Wieś. Gwiazda w opisie pod fotografią zamieściła ogłoszenie sprzedaży, w którym zdradziła nieco szczegółów na temat posiadłości. 

Drodzy, jest do kupienia piękna posiadłość 0,2h ziemi z drewnianym domem na podstawie z kamienia.  250 metrów kwadratowych, rok budowy: 1996, garaż do remontu - czytamy. 

Aktorka poinformowała, że dom ma trzy kondygnacje oraz oranżerię. 

Parter: pokój z kominkiem, kuchnia, wc, spiżarnie,
Pietro: trzy sypialnie łazienka, wc,
Strych: dwie sypialnie, wc.

Aktorka podała, że dom otoczony jest sadem.

Świetna możliwość na stworzenie bazy kajakowej, agroturystyki, działalności handlowej lub po prostu spokojnego życia - zachwalała. 

Aktorka nie podała ceny, za którą chce sprzedać klimatyczną posiadłość (a klimat jest, zerknijcie na zdjęcia w naszej galerii). Ogłoszenie sprzedaży domu nie trudno jednak znaleźć w sieci. Wynika z niego, że dom z ziemią można nabyć za 200 tysięcy złotych. Dobra cena?