Styl Życia

James Middleton z żoną w królewskiej loży u boku księżnej Kate. Kreacja Alizée na miarę szwagierki? Na pewno szykowna!

James Middleton z żoną w królewskiej loży u boku księżnej Kate. Kreacja Alizée na miarę szwagierki? Na pewno szykowna!
Księżna Kate i książę William w Royal Albert Hall spotkali się nie tylko z Edem Sheeranem i Rodem Stewartem, ale też z rodziną księżnej Kate. Patrzymy na jej brata i bratową.

Księżna Kate i książę William pojawili się 18 listopada w Royal Albert Hall, by uczestniczyć w Royal Variety Performance. Okazuje się, że podczas eventu towarzyszyła im rodzina księżnej. 

Księżna Kate zaprosiła rodzinę na galę

Księżna Kate i książę William olśnili podczas wyjścia na galę w Royal Albert Hall. Księżna na tę okazję wybrała zieloną, mieniącą się suknię projektu Jenny Packham. Rozpuściła też włosy, chwaląc się przy tym pięknymi puklami, które opadały jej na ramiona. Książę William wyglądał równie imponująco w welurowej marynarce i białej koszuli. Małżonkowie zasiedli w loży królewskiej, skąd oglądali galę. Okazuje się, że nie byli tam sami. Towarzyszyli im rodzice księżnej - Carole i Michael Middleton wraz z jej bratem Jamesem i jego żoną Alizée Thevenet. 

James i Alizée zajęli miejsca w drugim rzędzie, tuż za siostrą. Starali się nie zwracać uwagi fotoreporterów, więc nie pozowali na czerwonym dywanie. A szkoda, bo James prezentował się doskonale. Jego strój niemal niczym nie odbiegał od kreacji księcia Williama. Równie pięknie wyglądała jego żona. Thevenet postawiła na ciemną suknię, która odsłaniała ramiona i rozpuściła włosy. Wyglądało na to, że małżonkowie doskonale się bawili. 

Przypomnijmy, że księżna Kate i James Middleton utrzymują dobre relacje. Co więcej, żona księcia Williama wspiera brata w terapii i uczestniczy z nim w sesjach terapeutycznych (więcej na ten temat TUTAJ). Myślicie, że teraz James będzie częściej towarzyszył siostrze podczas oficjalnych wyjść?