Styl Życia

Jan Lubomirski-Lanckoroński poznał księżną Kate i zdradził prawdę o niej. "Nie jest jednak pewne, że zostanie królową" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jan Lubomirski-Lanckoroński poznał księżną Kate i zdradził prawdę o niej.
9 stycznia księżna Kate obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji porozmawialiśmy z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim, który kilka lat temu poznał żonę księcia Williama. W rozmowie z Plotkiem zdradził, jaka jest prywatnie.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na >>>

Księżna Kate skończyła 40 lat, a na pamiątkę powstała wyjątkowa, urodzinowa sesja. Wybrano trzy fotografie, które trafią do Narodowej Galerii Portretów, gdzie będą mogły być podziwiane przez wszystkich zwiedzających. Żona księcia Williama ma fanów na całym świecie - również w Polsce, dlatego z okazji jej urodzin postanowiliśmy dowiedzieć się, jaka jest naprawdę i czy prywatnie różni się od tej Kate, którą znamy z działalności publicznej. Najlepiej o tym wie Jan Lubomirski-Lanckoroński, który miał okazję poznać księżną.

Jan Lubomirski-Lanckoroński zdradził, jaka prywatnie jest księżna Kate. Czy będzie dobrą królową?

Jan Lubomirski-Lanckoroński pochodzi z polskiego rodu książąt Lubomirskich herbu Szreniawa bez krzyża. Księżną Kate i księcia Williama poznał podczas ich wizyty w Polsce. W rozmowie z Plotkiem zdradził, jaką jest osobą przy bliższym poznaniu. 

Miałem okazję poznać księżną podczas oficjalnej wizyty pary książęcej w Polsce w 2017 roku. Księżna Cambridge sprawia wrażenie, iż jest osobą sympatyczną, elokwentną i otwartą. Dodatkowo prezentuje nienaganne maniery. Rozmawialiśmy o działaniach społecznych i charytatywnych podejmowanych przez księżną oraz moją Fundację Książąt Lubomirskich.

Polski prawnik dodał, że utrzymuje bliskie kontakty z rodziną królewską.

Znacznie częściej kontaktuję się z księciem Karolem i księżną Kornwalii, z którą regularnie koresponduję.

Księżna Kate, książę WilliamKsiężna Kate, książę William instagram/dukeandduchessofcambridge

Opowiedział nam o tym, jaką jego zdaniem królową lub księżną małżonką będzie Kate.

Myślę, że została odpowiednio przygotowana do roli przyszłej żony króla i kiedy nadejdzie odpowiedni czas wypełni swoje obowiązki wzorowo. Już teraz aktywnie bierze udział w państwowych uroczystościach i pokazuje swoją charyzmatyczną osobowość, która zdecydowanie przysparza jej sympatię ludzi. Nie jest jednak pewne, że zostanie królową, być może będzie jedynie pełnić rolę księżnej małżonki.

Jan Lubomirski-Lanckoroński podkreślił, jak ważną rolę pełni ona w rodzinie królewskiej.

To właśnie jej charyzma, otwartość i działalność przysparza jej wielu sympatyków. Księżna znana jest ze swojej działalności charytatywnej i społecznej, która jest również bliska memu sercu.

Razem z księżną Kate poświęcają się podobnym tematom. Co w niej ceni najbardziej?

Zdecydowanie działalność charytatywną i społeczną!

A wy uważacie, że księżna Kate będzie dobrą królową?