Styl Życia

Julia Wróblewska w żałobie. Straciła bliską osobę. "Nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie"

Julia Wróblewska w żałobie. Straciła bliską osobę.
Julia Wróblewska opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie, które opatrzyła pożegnalnym wpisem. Młoda aktorka jest w żałobie.

Na Instagramie Julii Wróblewskiej pojawiła się czarno-biała, archiwalna fotografia, na której uśmiechnięta aktorka pozuje z młodym mężczyzną. Gwiazda "Tylko mnie kochaj" w pożegnalnym wpisie poinformowała o śmierci kolegi. 

Nie żyje znany tiktoker. Julia Wróblewska żegna go wzruszającymi słowami

Spoczywaj w pokoju... Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie cię zabrano z tego świata, Kuba - czytamy w poście, do którego Julia dodała wirtualny znicz.

Na opublikowanej fotografii widzimy aktorkę w towarzystwie młodego mężczyzny. Wróblewska zablokowała możliwość komentowania wpisu i nie wyznała, jakie relacje łączyły ją ze zmarłym, ale z jej instagramowego oznaczenia wynika, że jest nim Jakub Łozicki - początkujący influencer oraz tiktoker, w sieci kojarzony bardziej pod pseudonimem Fisza. 

Posty z niemal wszystkich profili Kuby w social mediach zostały usunięte, a informację o śmierci potwierdza zmiana jego konta na Facebooku na tryb "in memorian". 

Profil Jakuba Łozickiego na FacebookuProfil Jakuba Łozickiego na Facebooku screen Facebook/ Jakub Łozicki

Jakub Łozicki zebrał na Instagramie ponad czterdzieści tysięcy obserwatorów, natomiast jego filmiki na TikToku śledziło sześćdziesiąt tysięcy osób. Jedno z najpopularniejszych udostępnionych przez młodego influencera nagrań miało aż dwa miliony wyświetleń. Przyczyny śmierci Kuby nie zostały podane do publicznej wiadomości. 

Julia Wróblewska od jakiegoś czasu również jest bardzo aktywna na TikToku. Prawdopodobnie to właśnie dzięki obleganej przez nastolatków platformie nawiązała bliższy kontakt z Łozickim. 

Rodzinie zmarłego składamy szczere kondolencje.