Styl Życia

Justyna Żyła zakopuje topór wojenny? Złożyła Piotrowi życzenia z okazji Dnia Ojca. "Tata to styl życia"

Justyna Żyła zakopuje topór wojenny? Złożyła Piotrowi życzenia z okazji Dnia Ojca.
Justyna Żyła postanowiła na chwilę zapomnieć o konflikcie z nową partnerką Piotra Żyły i z okazji Dnia Ojca złożyła byłemu mężowi życzenia.

Kilkanaście godzin temu media rozpisywały się o nowym konflikcie na linii Justyna Żyła - Marcelina Ziętek. Wygląda na to, że tym razem była żona popularnego skoczka nie zamierza jednak wciągać go w kolejną przepychankę. Nie zapomniała o nim przy okazji Dnia Ojca.

Justyna Żyła zakopuje topór wojenny. Złożyła Piotrowi życzenia z okazji Dnia Ojca

23 czerwca świętujemy Dzień Ojca. Nic dziwnego, że tego dnia Instagram zalały rodzinne zdjęcia celebrytów. Urocze kadry pokazali m.in. Maffashion, Marina czy Anna Lewandowska. Zdjęcie dzieci, opatrzone specjalnym opisem, opublikowała także Justyna Żyła.

Jak to mówią: tata to nie tylko osoba - to styl życia. Dzisiaj pragnę życzyć mojemu tacie oraz tacie moich dzieci, a także każdemu, kto obchodzi dzisiaj swoje święto, wszystkiego co najlepsze! Wszystkiego najsłodszego dla was drodzy tatusiowie - napisała.

Miły gest Żyły docenili fani, którym podoba się, że mimo nieciekawych relacji z nową partnerką skoczka, Justyna dba o jego relacje z dziećmi.

Brawo pani Justyno. Klasa.
Widać dojrzałość.
Bardzo fajny post. Co da walka z ojcem? Niech ma pani dużo pociechy z dzieci - piszą internauci.

Przypomnijmy, że Justyna Żyła wzięła ślub z popularnym skoczkiem narciarskim w 2006 roku. Para ma razem dwoje dzieci – dziewięcioletnią córkę Karolinę i o pięć lat starszego syna, Kubę. Z pozoru tworzyli szczęśliwy związek, jednak 2018 roku Justyna poinformowała w mediach społecznościowych o rozpadzie ich małżeństwa. Krótko po tym, para sfinalizowała rozwód.