Styl Życia

Kandydaci na prezydenta jako kobiety? Ten mem podbija internet. Raphaela Trzaskowska to największa konkurentka Andrei

Kandydaci na prezydenta jako kobiety? Ten mem podbija internet. Raphaela Trzaskowska to największa konkurentka Andrei
Debata prezydencka za nami. W sieci jak zwykle nie zabrakło memów z jej bohaterami w roli głównej. Tym razem internauci sprawdzili, jak kandydaci wyglądaliby w wersji damskiej. Uśmiech gwarantowany.

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Z racji tego w środę na Woronicza odbyła się debata, w której udział wzięła jedenastu kandydatów. Pytania często żenowały, a mucha we włosach Waldemara Witkowskiego została okrzyknięta największą bohaterką programu. Po debacie internauci nie zawiedli i jak zawsze można było liczyć na ich kreatywność, a sieć zalały zabawne memy. Tym razem sprawdzili, jak najpopularniejsi w sondażowych słupkach kandydaci wyglądaliby jako kobiety. Nie sposób się nie uśmiechnąć.

Kandydaci na prezydenta jako kobiety

Śmiech to zdrowie, więc żaden z kandydatów nie powinien czuć się urażony memami, których stał się bohaterem. Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz to ci, którzy mogą liczyć na najwięcej atencji ze strony internautów. Hitem sieci jest grafika, w której panowie zostali przerobieni w specjalnej aplikacji na kobiety. Każdy z panów ma dorysowane długie włosy, a niektórzy mocniej podkreślone oczy.

Bazując na znajomości każdego z kandydatów, ich damskim wersjom przypisane zostały pewne cechy. I tak też Andrzej Duda jako obecnie urzędujący prezydent jest Andreą, która przewodniczy klasie. 

Dodajmy, pomysł na zamianę panów na panie prawdopodobnie nie był przypadkowy. Od ponad tygodnia toczy się spór o to, czy LGBT to ideologia, czy po postu ludzie. W Polsce osoby o odmiennej orientacji seksualnej są dyskryminowane i nie czują się bezpiecznie, zwłaszcza kiedy obdziera się je z człowieczeństwa i mówi się, że "nie są równi normalnym ludziom".

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda tłumaczy się zagranicznym mediom. Michał Piróg ostro komentuje: Obraz obłudy znam dobrze