Styl Życia

Karolina Pisarek ciężko przechodzi COVID-19. "Rano zaczęła się dusić tak, że musiała przyjechać karetka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karolina Pisarek ciężko przechodzi COVID-19.
Karolina Pisarek zakaziła się koronawirusem. Jak dowiedział się Plotek, stan modelki jest poważny.

Koronawirus nadal jest bardzo niebezpieczny, a kolejne gwiazdy informują, że zachorowały na COVID-19. W marcu  Andrzej Piaseczny trafił do szpitala, ponieważ wymagał specjalistycznej pomocy, kilka dni temu taki sam los spotkał Jacka Borkowskiego. Aktor także miał problemy z oddychaniem, musiał zostać podłączony pod tlen. Zakaziła się także Karolina Pisarek. Jak dowiedział się Plotek, modelka dość ciężko przechodzi chorobę.

Karolina Pisarek zachorowała na COVID-19

Osoba z jej otoczenia opowiedziała, że gwiazda od kilku dni źle się czuła, jej samopoczucie było coraz gorsze. Stan Pisarek zrobił się na tyle poważny, że musiała skorzystać z pomocy medycznej:

Karoliny nie ominął COVID-19. Ponad tydzień temu uzyskała dodatni wynik testu. Od tygodnia narzekała na złe samopoczucie, a jej stan się pogarszał z dnia na dzień. Rano zaczęła się dusić tak, że musiała przyjechać karetka. Podany tlen i działania sanitariusza pomogły. Dzięki temu modelka zrezygnowała z wyjazdu do szpitala, aby odstąpić miejsce bardziej potrzebującym - dowiedzieliśmy się.

Karolinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Choć niektórzy specjaliści uważają, że szczyt trzeciej fali koronawirusa jest za nami, to jednak liczba zakażeń nie będzie szybko spadać. Pojawiają się zdania, żeby nie luzować jeszcze obostrzeń, które jak na razie obowiązują do 25 kwietnia. Rząd w marcu zdecydował o m.in. zamknięciu salonów piękności i galerii handlowych oraz o zawieszeniu działalności instytucji kulturalnych. Nie można także korzystać z usług hoteli.