Styl Życia

Kasia Tusk pokazała rozczulające zdjęcie starszej córki. Dziewczynka patrzy wprost w obiektyw, a mama nie zakryła jej twarzy

Kasia Tusk pokazała rozczulające zdjęcie starszej córki. Dziewczynka patrzy wprost w obiektyw, a mama nie zakryła jej twarzy
Kasia Tusk pokazała na Instagramie, jak spędza czas ze straszą córką. Jej pociecha rośnie jak na drożdżach.

Kasia Tusk urodziła drugie dziecko zaledwie kilka tygodni temu, ale obowiązki zawodowe i domowe nie pozwalają jej zwolnić tempa. Choć jest bardzo aktywna w sieci, a na jej Instagramie internauci mogą na bieżąco obserwować, co u niej słychać, to najbardziej intymną sferę, jaką jest życie rodzinne, trzyma zazwyczaj w tajemnicy. Tym bardziej fanów blogerki ucieszył fakt, że pokazała nowy kadr ze starszą córką w roli głównej.

Kasia Tusk pokazała rozczulające zdjęcie starszej córki. Zbudowały razem bazę

Kasia Tusk opublikowała na InstaStories urocze zdjęcie z pokoju jej dziecka. W jesienne popołudnie z mebli i koca mama z córką postanowiły zbudować bazę. Na fotografii widzimy w całej okazałości pociechę Kasi Tusk, która bawi się w przytulnej atmosferze i fragmentem kubka zakrywa fragment twarzy. Wyraźnie widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach.  

I z powrotem do mojego raju. Robimy bazę i czekamy w niej na piątek - napisała Kasia Tusk.

Kasia Tusk pokazała córkęKasia Tusk pokazała córkę makelifeeasier_pl/Instagram

Kasia Tusk od wielu lat wzbudza zainteresowanie opinii publicznej oraz mediów. I to nie tylko dlatego, że jest córką byłego premiera Donalda Tuska, ale także za sprawą swojej działalności w sieci.

Przypomnijmy, że w połowie sierpnia blogerka i jej mąż, Stanisław Cudny, przywitali na świecie drugą córkę. Zdjęcie młodszej pociechy zdecydowali się pokazać światu dopiero kilka tygodni po jej narodzinach. Kasia Tusk wrzuciła wówczas na Instagram uroczy kadr, na którym trzyma noworodka w ramionach i pokazuje zdjęcia starszej córce.