Styl Życia

Kim jest Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza? To była uczestniczka programu "Top Model"

Kim jest Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza? To była uczestniczka programu
Krzysztof Ibisz zaręczył się z uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. Co o niej wiemy? Okazuje się, że modeling to wcale nie jest jej główna pasja.

Krzysztof Ibisz od dawna stronił od związków i unikał komentowania prywatnych spraw. Wszystko jednak się zmieniło, gdy i jego ponownie trafiła strzała Amora. Prezenter stacji Polsat zaręczył się z jedną z  uczestniczek programu "Top Model" Joanną Kudzbalską. Co o niej wiemy?

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska była uczestniczką drugiej edycji programu "Top Model". Nie zaszła daleko, dlatego niewiele osób pamięta rudą piękność z piegami i jasnymi oczami. Mimo to jurorzy od razu dostrzegli w niej ogromny potencjał. W końcu dziewczyna swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała już jako 13-latka. 

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia i w czasie trwania show była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się na modelingu. Niestety nie udało jej się zaistnieć w tym tym świecie i skupiła się na ukończeniu studiów. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie. 

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

Zarówno Joanna, jak i Krzysztof od dawna robili wszystko, co mogli, by ukryć związek. Niestety, jak wiemy, w internecie nic nie ginie i to właśnie dzięki Instagramowi dowiedzieliśmy się, że są parą. Ponad siedem tygodni temu Joanna opublikowała zdjęcie pierścionka, które może świadczyć o tym, że się zaręczyli. 

Nieco wcześniej (w tamtejsze wakacje) wypoczywali razem na jednej z greckich wysp - Mykonos. Choć nigdy nie opublikowali wspólnego zdjęcia, zarówno Krzysztof, jak i Joanna wstawili fotki z tych samych miejsc. 

To jednak nie koniec plotkowego śledztwa. Krzysztof Ibisz lajkował i komentował zdjęcia Joanny już w 2019 roku.