Styl Życia

Kinga Rusin w bikini pląsa po plaży i oznajmia: To mój strój służbowy

Kinga Rusin w bikini pląsa po plaży i oznajmia: To mój strój służbowy
Kinga Rusin opublikowała fotografię, na której pozuje w bikini i uspokaja fanów.

Kinga Rusin już jakiś czas temu zrezygnowała z życia w Polsce. Chce sprzedać nawet jeden ze swoich luksusowych apartamentów w Warszawie. Była gospodyni "Dzień Dobry TVN" chwali się za to zdjęciami z  Malediwów i śmieje się, że zaczęła już sezon na bikini. 

Kinga Rusin w "służbowym stroju"

Kinga Rusin już w marcu tego roku chwaliła się, że jej nowym biurem jest plaża. Zadowolona z siebie opublikowała wówczas zdjęcie, na którym widać, jak siedzi w stroju kąpielowym przy biurku, a w tle mieni się ocean i piękna plaża. Teraz dziennikarka postanowił przypomnieć fanom, że cieszy się z pracy zdalnej na Malediwach. Zdradziła też, że sezon na bikini trwa u niej w najlepsze.

How to get a bikini body? Put a bikini on your body! (tłum. Jak wypracować ciało gotowe na bikini? Załóż bikini na swoje ciało) - zaczęła isntagramowy wpis, odwołując się do popularnego hasła w duchu body posituve.

Dalej  żartowała sobie, że bikini stało się jej strojem służbowym. Uspokajała też tych, którzy martwili się o to, czy dalej korzysta z uroków tropików.

Po ostatnich postach pytacie, czy na zawsze już porzuciłam bikini. Zaniepokojonych uspokajam: absolutnie nie??! Tutaj to niemalże mój strój służbowy - czytamy.

Cóż, w "Dzień dobry TVN" Rusin raczej nie często miałaby okazję pokazać się w bikini. Nic dziwnego, że nie chce wracać do stacji telewizyjnej Edwarda Miszczaka.