Styl Życia

Klara Lewandowska następczynią Otylii Jędrzejczak? Już pływa i nurkuje. "To jest żywioł!"

Klara Lewandowska następczynią Otylii Jędrzejczak? Już pływa i nurkuje.
Anna Lewandowska opublikowała nagrania pływackich wyczynów swojej starszej pociechy. Już w tym wieku widać, że Klara jest niezwykle wysportowana, a pływanie przychodzi jej z łatwością. Odziedziczyła sportowe zacięcie po rodzicach?

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają obecnie w swojej willi na Majorce. Towarzyszą im oczywiście córki - Klara oraz Laura. Dziewczynki, jak widać na zamieszczanych przez rodziców nagraniach, wspaniale bawią się podczas tego długiego urlopu. Okazuje się, że czteroletnia Klara rozwija tam swoją sportową pasję.

Królowa Elżbieta, książę Harry
Czytaj także:
Harry chce wydać książkę dopiero po śmierci królowej Elżbiety! Zażądał 40 mln dolarów

Klara Lewandowska świetnie pływa

Lewandowscy na Majorce mają dostęp do pokaźnego basenu, z którego korzysta cała rodzina. Szczególną pasję do pływania żywi najstarsza pociecha Roberta i Anny, Klara. Dziewczynka dopiero co nauczyła się pływać, a już porusza się w wodzie jak mała rybka. Lewandowska pęka z dumy i hurtowo udostępnia filmiki, w których rolę główną gra kolejny talent Klary.

Na nagraniach widzimy, że czterolatka w basenie nie potrzebuję kółka czy innych dmuchanych pomocy. Sprawnie porusza się na powierzchni wody, nie obce jest jej również nurkowanie. Przy asyście taty nie bała się również pływać w morzu.

Córka Lewandowskich to przyszła olimpijka? Internauci nie mają wątpliwości

Wyczynami Klary byli zachwyceni nie tylko rodzice, ale również obserwatorzy instagramowego konta Anny Lewandowskiej. Pod postem z nagraniami pływającej dziewczynki, pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów. Niektórzy z nich upatrują się w Klarze nadziei olimpijskiej i następczyni Otylii Jędrzejczak.

''Królowa i konkwistador'' - odc. 17 [22.07.2021]. Streszczenie odcinka
Czytaj także:
''Królowa i konkwistador'' - odc. 19 [24.07.2021]. Streszczenie odcinka
Klarcia - to jest żywioł! Wdała się w mamę.
Wow, czyżby to już zawody olimpijskie? Brawo Klarcia!
Mając takich rodziców, aż miło patrzeć, że córka też już powoli idzie w ich ślady. Odważna dziewczynka - czytamy pod postem.

Myślicie, że kiedyś zobaczymy Klarę Lewandowską na Igrzyskach Olimpijskich?