Styl Życia

Klara skończyła cztery lata. Anna Lewandowska dodała niepublikowane zdjęcia z porodówki

Klara skończyła cztery lata. Anna Lewandowska dodała niepublikowane zdjęcia z porodówki
Anna i Robert Lewandowscy świętowali czwarte urodziny starszej córki Klary. Z tej okazji trenerka wrzuciła do sieci niepublikowane wcześniej zdjęcia.

Klara Lewandowska skończyła cztery lata! Rodzice urządzili jej dość skromne przyjęcie. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, można było zauważyć, że rodzina świętowała tylko we własnym gronie. Nie było gości i hucznej imprezy, ale nie zabrakło za to balonów i pięknych prezentów. Na koniec dnia Annę Lewandowską wzięło na wspominki i wrzuciła zdjęcia Klary, które zostały zrobione tuż po jej narodzinach.

Przeczytaj także: Robert Lewandowski z córkami na majówce. Klara dokazuje, a Laura wyleguje się w wózku. Możemy zobaczyć ich twarze

Anna Lewandowska pokazała archiwalne zdjęcia Klary

Na zdjęciach, które wrzuciła trenerka do sieci, może podziwiać pierwsze chwile życia Klary Lewandowskiej. Widać, jak dziewczyna łapie za kciuk swoją mamę, jak leży pod kołdrą w czapeczce oraz jest otulona becikiem. Na tym ostatnim zdjęciu widać jej twarz.

Dokładnie cztery lata temu - napisała Anna Lewandowska na kolażu zdjęć.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Polecamy: Naturalna Anna Lewandowska cieszy się, że po raz pierwszy od ponad 13 lat spędzi majówkę z mężem. "To jest niespotykane"

Ten dzień był wyjątkowy dla rodziny Lewandowskich. Już w nocy trenerka wraz z mężem przygotowała balony i prezenty, czyli wielkiego jednorożca oraz domek dla lalek. Gdy Klara się obudziła i poszła do salonu, od razu ujrzała podarunki. Widać było radość na jej twarzy!

Zobaczcie sami: Tak Lewandowscy świętowali urodziny Klary. Ich córka była zachwycona prezentami i tortem. Na zdjęciach widać jej radość

Za chwilę Lewandowscy będą przygotowywać się do urodzin młodszej córki, Laury. Dziewczynka przyszła na świat 6 maja. Teraz skończy rok.