Styl Życia

Królowa Letizia olśniewa w białej bluzce. Powinna częściej rezygnować z sukienek. Buty to hit ostatnich tygodni

Królowa Letizia olśniewa w białej bluzce. Powinna częściej rezygnować z sukienek. Buty to hit ostatnich tygodni
Królowa Letizia po raz kolejny pojawiła się na oficjalnym wydarzeniu w mijającym tygodniu. Postawiła na klasyczne połączenie, jednak zrezygnowała z sukienki.

Królowa Letizia, podobnie jak księżna Kate, swoimi stylizacjami przykuwa uwagę mediów. Obie członkinie rodzin królewskiej często bywają też ze sobą porównywane. Zdania na temat tego, która z nich ma lepszy gust modowy, bywają podzielone. Z pewnością jednak obie wiedzą, jak zadać szyku i dobrać strój do okazji. Świadczą o tym zdjęcia z ostatniego wyjścia hiszpańskiej królowej.

Królowa Letiza w biało-czarnej stylizacji

W czwartek, 30 września, królowa Letizia pojawiła się w jednej ze szkół w prowincji la Roja na otwarciu  kursów zawodowych. Można ją tam było zobaczyć w eleganckiej stylizacji. Postawiła bowiem na białą bluzkę o romantycznym kroju z falbankami hiszpańskiej marki Uterqüe oraz czarne, dopasowane spodnie. Stylizację uzupełniła butami na niskimi obcasie Isabel Abdo oraz złotymi kolczykami i pierścionkiem. Całość podkreśliła jej smukłą sylwetkę.

Trzeba przyznać, że to dosyć nietypowy wybór jak na królową Letizię. Bowiem w ostatnim czasie pokazywała się przede wszystkim w sukienkach. Tak było chociażby podczas spotkania z królem Angoli czy portugalskim prezydentem oraz w trakcie obchodów 50. rocznicy utworzenia Wydziału Nauk Informacyjnych na Uniwersytecie Complutense. Nie możemy też nie wspomnieć o jednej z jej odważniejszych stylizacji z wydarzenia kończącego tegoroczną edycję FameLab Spain. Królowa Letizia miała wówczas na sobie czarną, skórzaną sukienkę o długości mini i z rozcięciem na nodze.

W kompletach ze spodniami można za to było często zobaczyć inne członkinie rodzin królewskich - księżną Kate oraz Meghan Markle.