Styl Życia

Krzysztof Gojdź mógł zarobić w Polsce fortunę. Zdecydował się wyjechać do USA. "W kraju osiągnąłem już wszystko"

Krzysztof Gojdź mógł zarobić w Polsce fortunę. Zdecydował się wyjechać do USA.
Krzysztof Gojdź przeprowadził się do USA. W ostatnim wywiadzie przyznał, że taką decyzję podjął, ponieważ w Polsce osiągnął już wszystko co mógł. Słynny lekarz chce się dalej rozwijać.

Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Jest autorem książek z tego zakresu. W latach 2016-2017 pojawiał się na ekranie prowadząc program "Niezwykłe przypadki medyczne" dla TVN Style. Zagrał w filmie "Botokos" w reżyserii Patryka Vegi, a także wziął udział w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", z którego całe honorarium przeznaczył na cele charytatywne. 

Krzysztof Gojdź przeprowadził się do USA

W wywiadzie dla Radia ZET, Krzysztof Gojdź przyznał dlaczego wyprowadził się z Polski. Lekarz uznał, że tutaj osiągnął już wszystko co mógł, nie przekonywała go nawet perspektywa zarobienia kolejnych pieniędzy. Był żądny nowych wyzwań, a te czekały na niego za oceanem.

Przeprowadziłem się do USA, bo w Polsce osiągnąłem już wszystko. "Dotykałem sufitu" i mnie to po prostu już nudziło. Byłem w mediach codziennie, mogłem zarobić kolejny milion, ale potrzebowałem nowych wyzwań. Kocham Polskę, ale trzeba mieć odwagę do zmian. Rzuciłem wszystko i wyjechałem do USA.

W rozmowie Gojdź opowiedział o swoich planach. Wyjawił, że przygotowuje nowy, medialny projekt, którego zasięg obejmie cały świat. Nie zdradził jednak wielu szczegółów.

Niedługo ruszam z projektem medialnym, który swoim zasięgiem obejmie cały świat. Na razie nie mogę zdradzać szczegółów. Pod koniec roku pojawią się pierwsze informacje na ten temat. Chociaż mogę zdradzić, że obecnie rozmawiam z największą amerykańską telewizją na temat mojego tv-show.

Będziecie oglądać nowe show doktora Krzysztofa Gojdzia?