Styl Życia

Książę William zamartwia się o zdrowie żony. Księżna Kate znowu schudła? "Konsultował się z królową"

Książę William zamartwia się o zdrowie żony. Księżna Kate znowu schudła?
Brytyjska prasa rozpisuje się na temat zdrowia księżnej Kate, którym zaniepokojony ma być książę William. Żona przyszłego króla ponoć ostatnio schudła, co wywołało falę komentarzy i spekulacji.

Księżna Kate od zawsze chętnie podkreślała szczupłą sylwetkę. Gdy po zniesieniu wielu obostrzeń w Wielkiej Brytanii znów zaczęła pokazywać się publicznie, fanów zaniepokoił jednak jej wygląd. Zresztą nie tylko ich. Jak donoszą media, o żonę bardzo martwi się książę William, który ponoć potajemnie konsultował to z królową.

Książę William zamartwia się o zdrowie żony. Księżna Kate znowu schudła?

Księżna Kate ostatnio często pojawia się publicznie. Widzieliśmy ją m.in. na trybunach Wimbledonu, gdzie brylowała w delikatnej, pudrowej sukience z guzikami, a także na finale Euro 2020, na którym pojawiła się z księciem Williamem oraz księciem Georgem.

Nie da się ukryć, że księżna skupia na sobie spojrzenia innych, ale po jej ostatnich wyjściach tabloidy zaczęły rozpisywać się, że bardzo schudła. Jak donosi brytyjski portal Express, jest to ponoć wina natłoku obowiązków.

Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek. Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni - czytamy.

Według doniesień, kiedy księżna Kate czuje się przytłoczona, nie może spać i zapomina o jedzeniu. Podczas występów publicznych nie da po sobie poznać, że coś jest nie tak. Inaczej jest, gdy znikają światła jupiterów. Sytuacja jest ponoć na tyle poważna, że książę William interweniował w tej sprawie u królowej Elżbiety.

William potajemnie konsultował się z królową w sprawie harmonogramu żony. Nalega, aby wziąć więcej obowiązków i dać Kate trochę czasu dla siebie. Kate jest perfekcjonistką i czasami nie chce przyznać się, że bierze na siebie za dużo.

Książę William docenia wysiłki i ciężką pracę żony, tym bardziej, że księżna świetnie reprezentuje rodzinę królewską w czasie kryzysu wizerunkowego.