Styl Życia

Kurdej-Szatan udostępniła wideo z granicy. Spadła na nią wielka krytyka, a ona wulgarnie odpowiada

Kurdej-Szatan udostępniła wideo z granicy. Spadła na nią wielka krytyka, a ona wulgarnie odpowiada
Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie wydarzeń, które rozgrywają się na granicy polsko-białoruskiej. Udostępniła na Instagramie dramatyczny film.

Bądź na bieżąco. Więcej artykułów o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce przeczytasz na Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan chętnie zabiera głos w sprawie sytuacji społeczno-politycznej w Polsce. Nieraz wypowiadała się już na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego czy społeczności LGBT. Ostatnio odniosła się do sytuacji, która rozgrywa się od wielu miesięcy na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka nie przebierała w słowach. 

Barbara Kurdej-Szatan o sytuacji uchodźców na granicy z Białorusią

Barbara Kurdej-Szatan na swoim profilu na Instagramie udostępniła nagranie, na którym widać kobiety z płaczącymi dziećmi, biorące udział w szarpaninie z funkcjonariuszami. Aktorka była wstrząśnięta. W opisie pod filmem dała upust swoim emocjom i wyraziła wściekłość ostrym komentarzem.

Co tam się dzieje! To jest ku*wa "straż graniczna"? "Straż"? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!

Nie była w stanie opanować emocji.

Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę! Mordercy!

W dalszej części wpisu zwróciła się do wyborców partii Prawo i Sprawiedliwość.

Chcecie takiego rządu wciąż? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać?

Na koniec poruszyła jeszcze sprawę ciężarnej Izabeli z Pszczyny, która zmarła po tym, jak lekarze zwlekali z przeprowadzeniem aborcji. 

I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek? Wszyscy wiecie, co się wydarzyło i co się dzieje dookoła!

Fani byli zaskoczeni, że osoba publiczna użyła we wpisie wulgaryzmów. W komentarzach wywiązała się ostra dyskusja, a na aktorkę spadła wielka krytyka.

Lecz się Baśka. Weź tych ludzi do siebie do domu, opłać im żarcie, ciuchy i opiekę medyczną, której brakuje nawet dla nas. Zejdź na ziemię kobieto.
A za to, jak szanujesz ludzi którzy, cię obserwują masz unfollow. Dzięki nim jesteś, gdzie jesteś. Zero wdzięczności. Nara.
O języku posta nie będę wspominać. Żenujące
Celebrytka? Prostacka baba - czytamy.

Aktorka zaczęła odpowiadać na komentarze i wdała się w dyskusję. Nie przebierała przy tym w słowach i używała wulgaryzmów.

Wypier*alaj - napisała.

Aktorka w kolejnym wpisie stwierdziła, że ktoś celowo zalewa jej profil takimi komentarzami. W jednym z nich miała przeczytać, że swój wpis dodała po alkoholu.

dyskusja pod wpisem Barbary Kurdej-Szatandyskusja pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

dyskusja pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

dyskusja pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan