Styl Życia

Lekarka przerobiła Royalsów. Królowa jako "modna babcia", a księżna Kate? Nie chcielibyście jej takiej oglądać

Lekarka przerobiła Royalsów. Królowa jako
Znana na Instagramie specjalistka od medycyny estetycznej podjęła się stworzenia wizualizacji metamorfoz członków rodziny królewskiej. Jak wyszło?

Lekarka medycyny estetycznej Anna Kropiwnicka postanowiła sprawdzić, jak członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wyglądaliby w odmiennych odsłonach. Szalone uczesanie, bardziej wyrazisty makijaż czy inny kolor włosów to kilka różnic, które możemy zauważyć w metamorfozach udostępnionych przez lekarkę.

Rodzina królewska po metamorfozie 

Anna Kropiwnicka jest lekarką medycyny estetycznej, w mediach społecznościowych znana jako "Lekarka w wielkim mieście". Na Instagramie chętnie pokazuje efekty swojej pracy, a także tworzy wizualizacje ukazujące znane osoby po graficznej metamorfozie. Tym razem skupiła się na członkach rodziny królewskiej - na swoim InstaStory udostępniła kilka ujęć "przed" i "po". Wybraliśmy najciekawsze z nich. To m.in. książę Harry w prostych włosach, królowa Elżbieta w blondzie czy księżna Kate w zdecydowanie zbyt mocnym makijażu. 

Królowa Elżbieta II na wizualizacji lekarki wygląda trochę jak "modna babcia" - 95-latka ma wymodelowane i przefarbowane na ciepły odcień blondu włosy. Nie bez znaczenia pozostają tutaj delikatnie powiększone usta i kształtne brwi. 

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II instagram

Po metamorfozie księżna Diana przypomina dziewczynę wyciągniętą prosto z lat 80. To dosyć mocno wycieniowana fryzura i ostry makijaż oka i ust. Raczej niezbyt korzystnie...

księżna Dianaksiężna Diana instagram

Książę Harry w prostych, wyżelowanych włosach i łagodnym zaroście traci cały swój urok. 

książę Harryksiążę Harry instagram

Księżna Kate w intensywnym makijażu raczej sprawia wrażenie, jakby wszystkiego było na jej twarzy za dużo. Mocne, powiększone pomadką usta i wyrysowane brwi ją tylko postarzają. 

księżna Kateksiężna Kate instagram

Metamorfozy księcia Karola, Meghan Markle czy księżnej Camilli znajdziecie w naszej galerii.