Styl Życia

Lewandowska dostała od męża uroczy prezent na rocznicę ślubu. Dzielące ich kilometry nie były przeszkodą. "Taka niespodzianka na koniec dnia"

Lewandowska dostała od męża uroczy prezent na rocznicę ślubu. Dzielące ich kilometry nie były przeszkodą.
Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem, który otrzymała od Roberta Lewandowskiego w ósmą rocznicę ślubu. Dzielące parę kilometry nie były przeszkodą.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Ania niespecjalnie przepadała wówczas za piłkarzami, więc zaloty Roberta nie robiły na niej wielkiego wrażenia, a na pierwszą randkę poszła za namową przyjaciółki. Od tamtej pory Ania i Robert stali się niemalże nierozłączni. 22 czerwca 2013 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a cztery lata później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, Klara. W maju 2020 roku trenerka urodziła drugą córkę - Laurę. Niedawno minęło osiem od lat od ich ślubu. Trenerka pochwaliła się prezentem od męża.

Anna Lewandowska dostała uroczy prezent na rocznicę ślubu od męża

We wtorek 22 czerwca Robert Lewandowski i Anna Lewandowska obchodzili ósmą rocznicę ślubu. Na ich profilach pojawiły się wówczas pamiątkowe zdjęcia, a wieczorem tego samego dnia trenerka pochwaliła się na Instagramie prezentem od męża. Ten wysłał jej ogromny bukiet czerwonych róż. Przypomnijmy, że ze względu na Euro 2020, para musiała świętować rocznicę na odległość. Sama Ania nawiązała do tego również w InstaStory.

I taka niespodzianka na koniec dnia. Nie wiem, kto tęskni bardziej. Ale jeszcze trochę wytrzymam. Nie śpiesz się Robert - napisała obok zdjęcia Lewandowska.

Po drugiej części opisu zdjęcia można wnioskować, że Ania ma nadzieje, że polska reprezentacja wygra mecz ze Szwecją i wyjdzie z grupy, dlatego jeszcze trochę może potęsknić za mężem.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska [email protected]

Urocze?