Styl Życia

"Love Island". Weszła nowa uczestniczka. Skądś ją chyba znamy. Wcześniej wygrała randkowe show!

Do willi weszły dwie nowe singielki. Dwie Ole od razu zwróciły uwagę islanderów, jednak chwila, chwila... Jedną z nich doskonale znamy!

Na wyspie miłości atmosfera zrobiła się naprawdę napięta. Jeden konflikt goni drugi, a rozpady niektórych związków mają wpływ na wszystkich islandersów. Po tym, jak Andzia zakończyła relację z Arkiem, ten zapowiedział, że opuści willę. Wszystko wskazuje na to, że szybko zrezygnował z tej decyzji przez pojawienie się w programie dwóch singielek. Jedna z nich ma już na koncie wygranie randkowego show.

"Love Island". Weszła nowa uczestniczka. Skądś ją chyba znamy. Wcześniej wygrała randkowe show!

Aleksandra Jakóbczyk ma już za sobą debiut w "Love Island". Kilka lat temu wzięła udział w belgijskiej edycji show - i co więcej, wygrała ją! Jej ówczesnym partnerem był Denzel Slager, z którym tworzyła szczęśliwą relację długo po programie. W pewnym momencie jednak z ich mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia, a Aleksandra i Denzel potwierdzili rozstanie. Okazuje się, że zrobili to w zgodzie.

Wiem, że wielu tym rozczarowaliśmy. My też jesteśmy rozczarowani, ale doszliśmy do wniosku, że do siebie nie pasujemy. Nie było kłótni ani złych rzeczy, które się wydarzyły - pisała w swoich mediach społecznościowych.

Aleksandra Jakóbczyk 'Love Island'

Aleksandrę Jakóbczak obserwuje na Instagramie niemal 160 tys. fanów, a mimo to jej profil jest prywatny. Influencerka prowadzi własny biznes i sprzedaje modną biżuterię.

Wygrywając belgijską edycję "Love Island", Jakóbczyk zdobyła nie tylko miłość, ale i 25 tys. euro. Myślicie, że i tym razem uda jej się zakochać i dotrwać do finału? Do którego islandera pasuje najbardziej?