Styl Życia

Maciej Zakościelny ma przystojnego brata. Filip skończył świetne studia, pełni ważne stanowisko i nadal jest singlem

Maciej Zakościelny ma przystojnego brata. Filip skończył świetne studia, pełni ważne stanowisko i nadal jest singlem
Choć o Macieju Zakościelnym jest naprawdę głośno, to do tej pory nikt nie zainteresował się jego bratem. Choć Filip ma wszelkie warunki, by zrobić karierę w show-biznesie, to jednak związał swoją przyszłość z ekonomią.

Maciej Zakościelny jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Choć należał do grona najbardziej pożądanych kawalerów, to szczęście znalazł u boku modelki Pauliny Wyki. Są razem od 2014 roku, doczekali się dwóch synów. Spełnia się więc wielkie marzenie aktora, który podkreślał, że chce mieć gromadkę dzieci.

Maciej Zakościelny ma starszego brata

Sam jest blisko związany ze swoim starszym bratem. Filip niedawno towarzyszył im podczas rodzinnego spaceru, a jego zdjęcie opublikowała Paulina Wyka. Przy okazji zdradziła, że mężczyzna jest do wzięcia:

Singlem być - poinformowała fanki.

Jak się okazuje, Filip ma 42 lata, czyli jest niewiele starszy od Macieja, który 7 maja skończy 41 lat. Nie chciał wiązać się z show-biznesem. Skończył studia ekonomiczne, od lat rozwija karierę w różnych bankach. Aktualnie pracuje w jednym z nich jako product manager. Na Instagramie nie jest zbyt aktywny, ale po tym, co do tej pory opublikował, możemy dowiedzieć się, że uwielbia podróżować, chodzić na koncerty oraz spędzać czas z przyjaciółmi. 

Filip Zakościelny, brat Macieja ZakościelnegoFilip Zakościelny, brat Macieja Zakościelnego Instagram.com/ paulinawyka

Oprócz tego świetnie sprawdza się jako wujek dla dzieci Macieja i Pauliny. Aktor w jednym z wywiadów zachwalał to, że zawsze może liczyć na pomoc brata:

Doskonale odnalazł się w roli wujka i często przychodzi pobawić się z chłopcami czy wyjść z którymś na spacer - mówił w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej.

Także Paulina Wyka ma dobre zdanie o Filipie. Uważa, że zawsze mogą na nim polegać. Czyżby teraz próbowała znaleźć dla niego odpowiednią partnerkę? Jesteśmy przekonani, że po jej ostatnim InstaStories fanki wysłały mnóstwo wiadomości.