Styl Życia

Maja Bohosiewicz wystawiła swój luksusowy apartament na wynajem. Aktorka życzy sobie niebotyczną kwotę za miesiąc

Maja Bohosiewicz wystawiła swój luksusowy apartament na wynajem. Aktorka życzy sobie niebotyczną kwotę za miesiąc
Maja Bohosiewicz postanowiła wystawić na wynajem "komfortowy" apartament, który podczas jej nieobecności w Polsce stoi pusty. Potencjalny najemca będzie musiał głęboko sięgnąć do kieszeni. Cena może zwalić z nóg.

Kilka miesięcy temu Maja Bohosiewicz wyjechała z rodziną na Teneryfę. Ze względu na to, że aktorka więcej czasu spędza za granicą niż w Polsce, postanowiła wystawić na wynajem swój apartament. Gniazdko, które znajduje się na warszawskim Mokotowie, robi duże wrażenie - podobnie jak cena za wynajem. Za miesiąc spędzony w mieszkaniu aktorka życzy sobie bowiem aż 18 tysięcy złotych.

Maja Bohosiewicz wystawiła  mieszkanie na wynajem. Cena za miesiąc najmu może zwalić z nóg

Gdy w Polsce na dobre rozszalała się pandemia koronawirusa, Maja Bohosiewicz spakowała walizki i razem z rodziną przeniosła się na Teneryfę, skąd zdalnie dogląda swoich interesów. Jak się okazuje, niepotrzebne koszty generuje jej kupiony na kredyt apartament, którym w 2019 roku chwaliła się w programie "Dzień dobry TVN". "Komfortowe" mieszkanie ma 150 metrów kwadratowych, dominują w nim jasne kolory – szarość i biel, i jest gotowe do wynajmu. 

Z zamieszczonego w sieci ogłoszenia dowiadujemy się, że mieszkanie znajduje się w apartamentowcu, a jego nowoczesne wnętrza mają zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Składa się z 60-metrowego salonu z wyjściem na taras, kuchni ze spiżarnią, sypialni małżeńskiej z garderobą, dwóch pokoi dziecięcych, dwóch łazienek, gabinetu oraz pralni. Za miesiąc spędzony w tych wnętrzach Maja Bohosiewicz życzy sobie niebotyczną kwotę, bo aż 18 tysięcy złotych. Zdjęcia apartamentu, które Maja pokazuje w sieci, zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Aktorka podzieliła się ostatnio z fanami ciekawostką, że wierzy w siłę przyciągania. Ponoć właśnie w ten sposób "załatwiła" sobie męża, dzieci, a nawet firmę. Myślicie, że znalezienie najemcy, który wynajmie jej gniazdko za taką kwotę, też nie będzie problemem?