Styl Życia

Maja Staśko w ostry sposób odpowiada na słowa Maty. "Wolę być głupia p*zdą, niż wyzywać od głupich p*zd..."

Maja Staśko w ostry sposób odpowiada na słowa Maty.
Maja Staśko ostro skrytykowała zestaw Maty, a Młody Matczak odpowiedział jej w najnowszej piosence nazywając ją "głupią p***ą". Aktywistka uważa, że te słowa były za mocne. Wiemy dlaczego.

Mata jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Ostatnio zakończyła się jego współpraca z McDonald's, o której było bardzo głośno. Wiele osób zdecydowało się na spróbowanie zestawu Młodego Matczaka. Wśród krytyków znalazła się Maja Staśko, która wzburzyła internautów. Michał Matczak odpowiedział.

Kilka dni temu na platformach streamingowych pojawił się nowy utwór Maty. Raper nawiązał do swojej ostatniej współpracy. Wiele osób zarzucało mu, że promuje otyłość i jedzenie fast foodów. Michał Matczak uważa, że gdyby nie podjął się kolaboracji, zrobiłby to jeden z kolegów z branży. 

Jakbym tego nie wziął, to i tak by to wziął Sobel, a zabito tyle krów ile w Chinach ginie w dobę - rapował Mata w najnowszym utworze.

Aktywistka w kontrowersyjny sposób przetestowała zestaw Maty

Maja Staśko w jednym ze swoich filmów zrecenzowała zestaw Maty w dość nietypowy sposób. Lewicowa aktywistka jest weganką, co podkreśliła na samym początku nagrania. Z tego powodu nie spróbowała burgera i matchy. Na sam koniec rzuciła kanapką.

Mata uderza w Maję Staśko. "Głupia p*zdo"

Aktywistka nie była jedyną osobą, której matcha nie przypadła do gustu. W sieci pojawiło się mnóstwo nagrań, na których konsumenci wylewali napój. Mata postanowił nawiązać do sytuacji i tym odpowiedzieć między innymi Mai Staśko. Michał Matczak podkreśla, że szanuje pracę, w czasie gdy inni marnują napoje.

Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie, ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz matcha latte, głupia p***o - Mata nawiązał do działań Mai Staśko.

Maja Staśko ostro odpowiada na słowa Maty

Maja Staśko szybko odpowiedziała na słowa Maty. Na Twitterze opublikowała wpis, w którym stwierdziła, że "woli być głupią p***ą, niż człowiekiem, który wyzywa kobiety od głupich p**d". 

Aktywistka w rozmowie z portalem Goniec.pl przyznała, że jej zdaniem nie zasłużyła na tak mocne słowa. Za krytykę skwitowaną głupim gestem przeprosiła w merytoryczny sposób i nie uraziła samego Maty. Uważa, że nic nie usprawiedliwia takich określeń, tym bardziej kiedy ma się setki tysięcy słuchaczy, którzy podążają za swoim idolem.