Styl Życia

Małgorzata Rozenek reklamuje sieć i telefon. Fani twierdzą, że traci wiarygodność. Prywatnie korzysta z innego sprzętu. Są dowody

Małgorzata Rozenek reklamuje sieć i telefon. Fani twierdzą, że traci wiarygodność. Prywatnie korzysta z innego sprzętu. Są dowody
Na Instagramie można sporo zarobić, o czym doskonale wie Małgorzata Rozenek. Po raz kolejny została skrytykowana przez internautów za promocję czegoś, czego, jak twierdzą, nie używa.

Małgorzata Rozenek zgromadziła na Instagramie 1,4 miliona fanów. "Perfekcyjna" prężnie działa na swoim profilu, a jej zasięgi są doceniane przez reklamodawców. W związku z czym chętnie współpracuje z różnymi firmami i poleca ich produkty w mediach społecznościowych. Fanom nie do końca się to podoba. Grzmią w komentarzach, że Rozenek nie jest wiarygodną osobą, z której polecenia warto coś kupić.

Małgorzata Rozenek reklamuje sieć komórkową 

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych celebrytek. "Perfekcyjna" jest w stałym kontakcie z fanami i regularnie pokazuje na InstaStories, jak wygląda jej codzienność. Nie brakuje przy tym postów sponsorowanych, które rzadko kiedy są jawnie oznaczone jako współpraca. Tym razem Małgonia pozowała w lustrze ubrana w szeroką bluzkę i przekonywała, że w jej codzienności szybki internet jest podstawą. 

Ostatnio mówiłam już wam trochę o 5G. Dużo pracy, często poza domem i biurem, wiąże się z tym, że dla mnie dobry internet to podstawa, nie tylko do pracy, ale i do kontaktu z najbliższymi - stwierdziła i zachęcała do zainteresowania się konkretną siecią komórkową.

W komentarzach Internauci nie ukrywali, że Małgorzata w ostatnim czasie reklamuje sporo produktów, przez co w ich oczach straciła wiarygodność. Fani zauważyli również, że na co dzień celebrytka korzysta z iPhone'a, jednak reklamując internet konkretnej sieci komórkowej, pozowała z telefonem innej marki. Obserwatorzy Rozenek są zdania, że Małgorzata reklamuje coś, czego sama nie używa.

Jest coś, czego jeszcze nie reklamujesz?
Reklamuje pani dosłownie wszystko. Nie wiem, czy dla kogoś jest pani jeszcze wiarygodną osobą, z polecenia której warto coś kupić.
Pani Małgorzato, troszkę zalatuje niesmakiem. Stać panią na więcej - czytamy.

Zwykle odpowiadająca na zaczepki fanów Małgorzata tym razem postanowiła nie udzielać się w komentarzach. Myślicie, że zareaguje na kąśliwe uwagi internautów?